Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves vagyok és szűz. Van...

20 éves vagyok és szűz. Van hogy napjában többször úgy érzem szeretném magam kényeztetni, de igyekszem visszafogni magam olyankor, mégis sokat masztizok. Más is volt így? Hogy ennyire dolgoztak benne a hormonok?

Figyelt kérdés
nem arról van szó, hogy nem akarom elveszteni a szüzességem, csak arra alkalmas személlyel nem találkoztam még, mióta elég érettnek érzem magam a dologra... ugye ez teljesen normális, hogy sokat gondolok a szexre?
2013. ápr. 7. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
normális
2013. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, normális. És nem kell visszafognod magad. Gondolom a napi 15-nél még nem tartasz. :) Különben is mindenki magának érzi, hogy mi fér még bele.
2013. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2013. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most volt szünet, és napi 4-5 recsi... :D

f19

2013. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze más kérdés, hogy nekem soha nem is lesz esélyem elveszteni a szüzességem, mert rettenetesen ronda vagyok.
2013. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, valahogy én is így vagyok ezzel, csak nálam belső problémák vannak.
2013. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!