Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm azt mondta, már...

A barátnőm azt mondta, már nem szűz, de mikor együtt voltunk, úgy éreztem, hogy mégis az. Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt mondta, már nem szűz, viszont mikor lefeküdtünk egy hete, egyrészt baromi szűk volt, másrészt minimálisan vérzett és olyan volt, mintha fájna neki vagy szokatlan lenne. Ideges volt és szerintem nagyon meg volt ijedve a helyzettől. Én nem voltam még szűz lánnyal, de ezek a dolgok furák voltak nagyon, tekintve hogy azt mondta nekem, mennyi pasija volt már. Fogalmam sincs, mit gondoljak, persze nincs bennem rossz érzés, csak nem hagy nyugodni a gondolat.
2014. febr. 23. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy még szűz volt, csak ciki lett volna neki bevallani. Amúgy meg lehetséges, mikor én elvesztettem a szüzességemet, utána még a 6-7. alkalommal is vérezgettem egy picit, és kellemetlen volt az eleje mindig.
2014. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20 éves lesz egyébként, ezért nem gondoltam, hogy ez fennáll, nem 15 évesek vagyunk. 3 hónapja kezdtünk el randizni és rögtön feltűnt, hogy sokan megnézik, sok mindenkinek tetszik. Emiatt egy percig se vontam kétségbe, hogy ne lett volna már nagy tapasztalata a férfiak terén.
2014. febr. 23. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy még az volt, csak nem merte bevallani, vagy már nem volt az, viszont 1-2 alkalommal volt csak szexben része. Tehát aktívan nem élt előtted szexuális életet. Nekem is a második, harmadik szexuális együttlét is még picit fájdalmasabb volt. Utána már nem.
2014. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Vagy alapból szűk, vagy valamiért nem tágult ki rendesen. Kérdezd meg tőle :)
2014. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
2. vagyok. Én 23 voltam :) Engem is mindenki megnézett.. és igen.. nekem is elég ciki volt, hogy 23 évesen éltem át az első szexet.. de ez van. (azóta már anyuka vagyok) :)
2014. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk attól h nagyon szűk még nem biztos h szűz volt, mert én nagyon szűk vagyok pedig már szexeltem sokszor
2014. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit kéne tennem? Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni vagy úgy feltüntetni a dolgot, mintha béna lett volna, azért kérdezném. Nem volt béna, nagyon is jó volt, s előtte is már elég sokszor kimutatta, hogy akar. Csak "szerkezetileg" volt pár fura dolog.
2014. febr. 23. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, hogy annak idején amikor elveszítettem a szüzességemet, nem szerelemből tettem, hanem mert túl akartam esni rajta. És akivel túlestem rajta, kimutattam, hogy akarom őt, akartam is, éppen ezért nem mondtam, hogy szűz voltam még, de persze észrevette. Pont azok történtek velem, amiket te itt leírtál. Egyébként utána egymásba szerettünk ezzel a sráccal és 2 évig együtt voltunk. Ő akkor megkérdezte, hogy szűz voltam még, mert látszott rajtam, hogy eléggé fájt és olyan feszült voltam, de ettől függetlenül jól érezte magát velem és nem baj, hogy az voltam, csak megkérdezte. És én mondtam, hogy igen, az voltam, de meg akartam tenni, így megtettem.

Esetleg nem félreérthető módon te is megkérdezheted tőle. Csak hát, ha ő azt mondta, hogy nem az és hogy mennyi pasija volt már, akkor nyilván nem fogja bevallani, hogy hazudott, ha meg nem volt az, akkor meg akár az is lehet, hogy nem igazán volt benne a dologban, nem izgult fel eléggé és esetleg azért tűnt úgy, mintha az lett volna.

2014. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hazudott.

A szűkösség többnyire genetikai adottság, van aki évek után is ugyanolyan szűk. Vérzés és fájdalom pedig előfordulhat ha feszült, nem izgattad fel elégé, nem lazult el elégé vagy csak nagyon rágörcsölt ti első szeretkezésetekre. Ilyenkor a stressz hatására az amúgy is szűk izmok még feszesebbek szóval egy kis vérzés előfordulhat.

Szerintem ne cseszegesd a kérdésekkel. Ha az volt az volt, ha nem akkor meg nem. Szerintem már baromi mindegy.

2014. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!