Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha házasság után kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasság után kiderülne, hogy a nőnek nem lehet gyereke, mennyire esélyes, hogy a férfi csak emiatt elhagyja?

Figyelt kérdés
Van egy öröklött betegségem, ami miatt valószínűleg nehezen fogok teherbe esni, de az is lehet, hogy sose lesz ilyen gondom. A párom a kapcsolatunk elején előtt egy olyat, ha megtudná, hogy meddő a párja ő otthagyná mert az élet értelme a gyerek...... Ti mit gondoltok erről? Jó ez már régen volt, de már előre görcsölök, hogy mi lesz :(

2013. okt. 16. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Azt gondolom, aki ilyet mond az én hagynám ott.
2013. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Én 16 évesen úgy vagyok vele, hogy nekem soha nem kéne gyerek, nem tudom, mennyit változnék
2013. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

az megalapozza a várható lehetőséget, hogy a párod így állt hozzá, tehát van rá esély, hogy elhagy majd (az indok legalábbis ez lesz) ... nekem ismerőséknél ez volt ... a nő végtelenül összetört (és ráadásul kisgyerekekkel foglalkozik a munkájában)


én nem hagytam volna el ezért a feleségem ... egyiket sem :)

2013. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám el ezért a párom.
2013. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira esélyes, amennyire a férfi akar gyereket. Ha tényleg az élete értelme a saját gyerek, akkor könnyen elképzelhető. De ezeket a dolgokat már a kapcsolat elején tisztázni kellene. Meg kell beszélned a pároddal, hogy neked van egy ilyen betegséged, amivel esélyes vagy rá, hogy esetleg nem jön össze a baba. Tudatosítani kell benne, mert ha tud is róla, lehet, nem veszi komolyan és ha tényleg lesz valami probléma, ő meg nem tudja elképzelni az életét gyerek nélkül, akkor az a rossznál is rosszabbul fog érinteni mindkettőtöket.
2013. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is, az "már régen volt". Gondolom, azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást (!!!), és nyilván nem direkt nem esnél teherbe. Ezt a problémádat biztos ő is megértené, és meg lehetne vele beszélni.

Meg van már egy csomó új módszer, rengeteget fejlődik az orvostudomány... Ha csak ez miatt elhagyna, akkor talán jobban is járnál egy ilyen hozzáállású férfi nélkül, szerintem.

2013. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Meg kell adnod neki a választási lehetőséget, hogy még az esküvő előtt megtudja. Én sosem hagynám el a párom, ha meddő lenne. Viszont ha megtudnám, hogy eltitkolta, hogy meddő azért, nehogy elhagyjam, irtó mérges lennék rá.

Egy becsületes út létezik. Még előtte elmondod neki, hogy van rá esély.

2013. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házasság után mondaná el a párom, és kiderülne, hogy már rég tudta és ezt eltitkolva házasodott velem, akkor nem is a betegség miatt, hanem mert nem volt nyílt és őszinte.
2013. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ilyen párral, mint a "párod" nem is kezdenék, de amit megismerném elhagynám.
2013. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja, ezen nincs mit elmondani, ő ezt tudja, én csak tegnap kezdtem el olvasgatni erről, hogy akinek ez van lehet egy kicsit nehezebben esik majd teherbe, de még ez sem biztos!! anyukám is simán megszült ugyan ezzel
2013. okt. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!