Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, miért ennyire jó ha...

Srácok, miért ennyire jó ha egy lány szűz? Miért örültök neki ha meghalljátok, hogy az? :O

Figyelt kérdés
oké, hogy még nem volt a "lányban " más ezért ez nektek pozitív ,de nem hiszem hogy csak ez az oka!

2014. febr. 24. 16:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Mert jó hogy én vehetem el a szüzességét. A mai fiúknak ritkán adatik meg a lehetőség, főleg aki 18 felett veszti el. Túl korán elvesztik a lányok, és ez zavaró. Meg így tudom, hogy nem adja könnyen oda magát. 20/f
2014. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Mert ha nekem adja a szüzességét, akkor az egy iszonyatos jó dolog hisz tudom bízik bennem és lehet építeni egy komolyabb kapcsolatot. És mivel szeretek az embereknek segíteni türelmesen mindent meg lehetne neki tanítani.
2014. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ai nekem vette el, mint kiderült neki csak azért volt jó, mert azoknak a lányoknak nincs összehasonlítási alapjuk, és nincs teljesítmenykényszere.... Persze erre is csak utőbb jöttem rá :s

Sajnos ilyenis van:(

2014. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Na, én pont ettől félek utolsó kommentelő :/ Sajnálom a rossz élményt ,gondolom nem így tervezted:/
2014. febr. 24. 16:46
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Én kimondottan nem kedvelem és szerintem ezzel még sokan vannak így ,ha egy normálisat szeretnék szexelni valakivel akkor azt inkább gyakorlottal szeretem csinálni mintsem egy 0 tapasztalattal rendelkező csajjal akivel csak a baj van.Persze a szerelem az más tészta.De engem ez a dolog totál nem vonz sőt inkább hátráltat
2014. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
49%

Reszemrol nyug...

Volt egy lany aki szuz volt es en voltam nekki az elso.

1 evig jartunk utan folyamatosan hivogatott stb.

A lanyoknak az 1 alkalom nagyon fontos kivel mikor.

Sajnos meg mindig hivogat neha,nem tudom lerazni se szeoen se finoman,pedig mar 20eves volt.

2014. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhára nem számít... Ha egy nő még szűz, máshogy kell közelíteni a dolgot, ennyi a különbség. :)
2014. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

3-as vagyok... Amúgy összességében nem volt rossz...csak nem érdemelte meg...

Nem bántam meg...de nem így terveztem tényleg:)

2014. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nyüg?:O Gondolom,több türelem kell hozzá meg ilyenek persze, de ő nem tehet arról hogy az:D valahogy neki is elkell kezdeni.
2014. febr. 24. 16:53
 10/31 anonim ***** válasza:
42%
sose értettem a fiatal srácok szűzfétisét, mármint komolyan ennyire kétségbeesetten akarsz te lenni az első pasi, aki csalódást okoz az ágyban?
2014. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!