Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, miért ennyire jó ha...

Srácok, miért ennyire jó ha egy lány szűz? Miért örültök neki ha meghalljátok, hogy az? :O

Figyelt kérdés
oké, hogy még nem volt a "lányban " más ezért ez nektek pozitív ,de nem hiszem hogy csak ez az oka!

2014. febr. 24. 16:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha egy lány szűz.

üdv, egy kanhuszár.

2014. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 DreamWeaver ***** válasza:
93%
Ha egy kapcsolat kezdetét veszi, az legyen a legkisebb akadály, hogy a lány még szűz. Hozzáteszem, mindenki szüzen kezdi. Ez egy kapcsolatban akár még önbizalmat is adhat a férfinak, hiszen a lány tőle tanul és ez jó érzés. Viszont az a tömeges tendencia pl. itt GYK-n, hogy fiúk, férfiak kimondottan szűz lányokat keresnek, vagy kifejezetten a szűz lányokat preferálják, inkább arra vezethető le, hogy a szóban forgó férfiak csekély tapasztalatokkal rendelkeznek. A csekély tapasztalatok pedig kevés önbizalommal és alacsony önbecsüléssel társulnak. Illetve egy olyan tévhittel, vagy meggyőződéssel, hogy ha egy nő szűz, akkor egyben igénytelen is, azaz egy szűz nőnek összehasonlítási alap híján nincsen szüksége rutinra, vagy tapasztalatokra az ellenkező oldalról. Na ennek éppen az ellenkezője igaz. Ráadásul az ilyen helyzetben a lány teljesen alul van értékelve. Egy szűz lánynak van leginkább szüksége arra, hogy rutinos, tapasztalt partnerrel veszítse el szüzességét, mert az első alkalom minden téren a legmeghatározóbb. A tapasztalatlanságot férfirészről viszont lehet pótolni a másik iránti szoros érzelmi kötelékkel, szerelemmel.
2014. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%

Én 21 évesen vesztettem el, viszonylag későn egy tapasztalt lánnyal.

- türelmetlen volt

- követelőző

- 3. menetet akart amíg nekem a szex maga teljesen új volt

- a csalódást követően 2 hétre dobott is


Én a magam részéről tehát totálisan megértem azokat a srácokat, akik szűz lányt akarnak. A tapasztalt nő azt jelenti, hogy = tudja mit akar, azaz pontosan tudja mi jó neki, ha nem azt csinálok, kiestél a játékból, ha nem bírod, nem akkora a bréd, stb. akkor is kiestél a játékból. Gyűlöltem a nőkben ezt a nulla megértéssel párosuló követelőzést.

Hányszor hallottam a "kapcsolat alapja a szex", a "férfi tudja hova nyúljon, tudja mi a jó az ágyban", a "a szex a párkapcsolat pillérje", "nekem is lehet azt amit egy férfinak", "carpe diem".

Rengeteget csalódtam és nagyon gyűlöltem az átlag nőt, mert én míg megértem őt Ő képtelen engem megérteni...


aztán megtaláltam a barátnőmet, aki megértőnek bizonyult. Eleinte bénáztam sokat, ma már egy bika vagyok az ágyban:) 2-3 hónap és totál ráéreztem és már 2 éve együtt vagyunk a szex fenomenális. Tehát léteznek még rendes, normális, érzelmes lányok, csak....

k**rva kevés van belőlük

2014. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot :D igazából szerintem nektek fiúknaak jobb a helyzetetek több nő van többet tudtok válogatni.. mi nők nem igazán ( legalábbis én így érzem) lassan úgy vagyok vele hogy a következő normális sráchoz hozzá megyek feleségül... mert egyszerűen elképesztően nehéz találni olyat aki nem csal meg és hosszútávon megtalálod vele az összhangot..
2014. febr. 24. 17:32
 15/31 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Szerintem rengeteg normális srác van. Én sosem csaltam meg a barátnőmet, szeretem és nagyon figyelek rá.

Csak mondom engem DOBTAK amíg szűz voltak sőt szóba se állt velem a legtöbb lány.

Sajnos tényleg az van, hogy a tapasztalatlan, esetleg félénk fiúk alig kellenek valakinek.

A barátnőm valamiért belémszeretett és megértő volt. Vele éltem át életem első igazi szexuális élményét, amit én is élveztem és nem csak teljesítménykényszer volt és már 2 éve együtt vagyunk.


Szerintem ha normális férfit akarsz magadnak csak legyél nyitott, megértő és éreztesd Te is a fiúval, hogy fontos Neked. Annyi, de annyi önző és hiú nő, hidd el, a fiúk folyamatosan keresik a normális, szerethető "barátnő" jelölteket!

2014. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszönööm a tanácsot !!!:) Jó érzés hogy még egy fiú /férfi is tud itt pozitív jellegű tanácsot adni és nem csak odaszúr valamit :) Én elképsztően tudok szeretni:/ Lehet ez sok némelyik fiúnak.. eddig egyszer voltam szerelmes de arra a fiúra minden szeretetem rázudítottam..
2014. febr. 24. 18:06
 17/31 anonim ***** válasza:
52%
Sokan nem tudják megbecsülni az olyan nőket mint te szóval vigyáz amikor én először voltam baratnőmel csak is rá figyeltem gondolok arra ha faj neki stb megfelelő hangulatot is teremtetem előtte minden szempontból ő volt az első mármint hogy élvezze igaz vége lett egyéb okok miatt. A kérdésre válaszolva minden férfinak 'isteni áldásnak' kéne ezt vennie hogy őt választotta 1 nő márha szerelemből.
2014. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos:/ idén leszek 18éves még szűz vagyok.. egy komoly barátom volt.. vele közelálltunk ahhoz hogy lefeküdjünk, de szakított velem.. és az okok között az is ott volt hogy inkább szakít velem MOST amég nem feküdtünk le mivel annyira nem érzi azt hogyyszeretne.. majd hozzá fűzte azt hogy nem akar nekem első lenni inkább mert fél hogy sose felejtem el.. /félreértés ne essék becsülöm hogy nem használt ki/ de tudta az elejétől hog szűz vagyok..és sokszor mutatta hogy nem zavarja.. majd a végén kiderül mégis?! és azóta nem egy ilyen fiúba botlottam akivel csak ebszélgettem a témáról (úgy hogy nem jött szóba szűz vagyok-e) és azt mondta mint pár kommentelő hogy a lányok szzüzessége nyüg a fiúknak.. mert türelmesnek kell lenni..
2014. febr. 24. 18:33
 19/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok személy szerint szeretek várni időben kiderül minden szeret-e/Enis szeretem ahogy te Enis szintén nagyon tudok szeretni habár ez nem mindig előny
2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Még mindig utolsó nem gond hogy 18 leszel és még szűz vagy ez becsülendő ma már nagyon rirka dolog, előre is boldog születésnapot :)
2014. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!