Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyi idő után lefeküdni?

Ennyi idő után lefeküdni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok a barátom 15 lesz

4 hónapja vagyunk együtt.

még nem tervezzük , de mindketten le szeretnénk feküdni egymással :) vélemény? korai?


2014. febr. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy menjetek lefeküdni aludni, mert korán kell majd FELKELNETEK! :D
2014. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szexelni korai.
2014. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg más dolgot lehet még csinálni ezen kívül. Bár függ a személyiségetektől is, 4 hónap nem sok idő egy ilyen korai kapcsolatban, én 18 éves voltam, amikor lefeküdtem a másodok barátommal, előtte volt egy másfél éves kapcsolatom, szép volt, jó volt, de nem bántam meg, hogy nem lett szex belőle, petting volt...nem is kevés, ki is tanultuk egymástól a csínját-bínját a kölcsönös örömszerzésnek, ennél több nem is kellett volna. 21/n
2014. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még és 4 hónap az szinte semmi. ne haragudjatok, nem akarom lebecsülni a kapcsolatotokat, de gondoljatok bele, hogy milyen hosszú egy élet! sok-sok év, amit valakivel le szeretnél élni. Ez a valaki, lehet, hogy a mostani barátod lesz, szerintem csodálatos lenne. De ha esetleg mégsem, akkor az a Valaki, akit megajándékozol a szerelmeddel, megérdemli a szüzességedet is, ahogyan Te is az övét. nincs annál szebb szexuális öröm, mint amikor együtt fedezitek fel az örömszerzés lehetőségeit, de a szexnek szerelemből kell születnie, azzal az emberrel, aki életed párja. Nem kizárt, hogy fiatalon érezze valaki, hogy megtalálta az igazit, ismerek ilyet, sőt, én is így vagyok a párommal. De szerintem, amíg nem tudjátok, hogy együtt akartok-e maradni addig ne fordítsátok ilyen módon komolyra a dolgot. Rengeteg közös élményben lehet részetek szex nélkül is ;)
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még ne is tervezzétek. Pettingelni is csak akkor érdemes, ha maximálisan bízol a fiúban, és teljesen biztos vagy benne, hogy szeret, és nem csak a tested kell neki.
2014. febr. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
biztos vagyok ebben (nem elvakultságból mondom, tapasztaltam a körülöttem lévőktől hogy nekik mi a szerelem, és ujra és jra rácsodálkozom hogy nekünk teljesen más :) de utolsó előtti kommentelő, köszönöm válaszod, de az van bennem valamilyen szinten , hogy igen, fiatalok vagyunk, évezzük ki.az szinte abszurd hogy életed szerelmével veszítsd el..:)
2014. febr. 26. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha roma akkor mihamarabb külömben mit gondol a másik emberröl ?
2014. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek és odafigyeltek egymásra, akkor hajrá!
2014. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát figyelj ha szereted és stabilnak tartod a kapcsolatotokat .. előbb utóbb úgyis szexelni fogtok maximum nem egymással...Szerintem 15 éves az már nem gyerek és ha szexuális vágyaitok vannak kár megtagadni. Csak olvass utána a biztonságos szexnek és készülj fel az első alkalom elég fájdalmas. Azért merem ezt mondani mert nyilván nem fogysz a házasságig várni a szexel úgyhogy 1-2 éven belül ha kívánod úgyis megfog történni. Kár halogatni. (Egyébként nekem azt mondták ha már nem ciki bemenni a boltba óvszert venni elég érett vagyok a nemi aktushoz :DD )

19/L

2014. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nézd, én 16 éves lány vagyok, de még nem tudom elképzelni, hogy akárkivel is lefeküdjek. ha tényleg nagyon vonzódsz hozzá, érdemes először pettingelni, hiszen úgyis jobb, ha előbb pettingelsz, mint szexelsz. aztán, ha úgy érzed, hogy elég érettek vagytok hozzá, úgyis megteszitek. de én még várnék a fiúval 3-4 hónapot! :)
2014. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!