Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőknek, lányoknak mindig...

A nőknek, lányoknak mindig hazudni kell, hogy ennyi meg annyi lánnyal voltam együtt és mindig én szakítottam, mert nem voltak elég jók nekem?

Figyelt kérdés
Még nem voltam 28 évesen nővel. Kb 6 lánnyal beszéltem erről, ebből 4 nél azt mondtam, hogy 5-6 éve nem voltam nővel, a másik kettőnek pedig az igazat. Mind a 6 hanyatt homlok menekült, nem is volt több randi, vagy ha neten beszélgettünk, akkor már nem írtak vissza. Azt hitték mind, hogy ufo vagyok, hogy nem voltam nővel csak x éve vagy sosem. Mintha bűn lenne és kerülni kell az ilyen pasit. Arra gondolok azért, mert ők ilyenkor (vagyis a nők) arra gondolnak, hogy jajj Istenem, ez a pasi nem tud kapcsolatban élni, nem jó egy nőnek sem, anyuci kicsi fia, nehogy már én legyek az a nő, aki elkezd egy ilyen alakkal járni, aki nem tudja miről szól egy kapcsolat. Erre gondolok. Pedig nem a plázanőknél mondtam ezt, tökre átlag lányok voltak, de mind menekültek. Itt a gykn meg a sok őrült lány mindig leírja, hogy valljuk be az igazat. De miért? Hogy rögtön kosár legyen? Mert ezt tapasztalom. Az itteni kommentekkel csak még jobban a magányba taszítják az ilyen pasikat,
2014. febr. 25. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezért menekültek? Mert szerintem ez a tény azért nem olyan ilyesztő önmagában. Persze lehet, hogy tévedek.
2014. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jót akarnak, de hogy ez nem szokott jól elsülni ez az igazat mondok pasi vagyok, az tuti.
2014. febr. 25. 16:50
 3/102 A kérdező kommentje:
Ez volt az egyik fő indok. Mondták, hogy atya ég, te hol voltál az elmúlt 5 évben (jó, hogy nem 28 évet mondtak), nem mentem emberek közé? Ugye egy lánynak más, szinte bárhová megy, mindenhol kap 1-2 bókot pasiktól, fordítva árnyaltabb a helyzet, ebbe meg nem tudja magát beleélni egy lány. Ahogy tapasztalom.
2014. febr. 25. 16:52
 4/102 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mi lenne, ha ezt a témát az ismerkedéskor mellőznéd?
2014. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
57%
sajnálom, hogy rossz tapasztalataid voltak. Valóban, elképzelhető, hogy más problémájuk is volt veled, erre is gondolnod kell. Sajnos az is elképzelhető, hogy pont 4 sekélyes lányt fogtál ki. Szerintem nem ennek kellene a normálisnak lennie. Az, ha egy férfi még nem járt soha senkivel, az jelentheti azt is, hogy egyszerűen még nem találta meg az igazit. Az pedig, hogy hány nővel fekütél le...nálam a legmenőbb szám az 1. Ennél szebb nincs. Persze lehet, hogy egy hosszú kapcsolatban végül rájössz, hogy mégsem jó, de alapvetően szerintem azt a lányt ajándékozd meg a szüzességeddel, aki az egész életedet is akarja hozzá ;) remélem, hogy minél hamarabb eljön a nagy Ő :)
2014. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
0%

Én átlagos lány vagyok, nem plázacica de kb. azt gondolnám amiket leírtál. Akinek 28 évesen nem volt még kapcsolata, vagy érzelmileg defektes, kocka, anyuci kicsi fia aki kisautókat gyűjt. Valami nem stimmel vele.

Bocsi, hogy ezt mondom, de gondolom az őszinte véleményekre vagy kíváncsi.

2014. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam elsőre, azért írtam le.Ugye hiába mondom ilyenkor, hogy semmi baj nincs velem, csakhát a lányok nem a szavakra kíváncsiak, hanem a tettekre. Azokat meg nem tudom felmutatni. Ezt a témát meg nem én hozom fel, hanem mindig ők. Én soha nem hozom fel, mert tudom ez gyenge pontom. De valamiért ez érdekli őket, pedig nem kellene, mert exekről nem szép dolog kérdeni (ha volt ex). Ha meg nem válaszolok, akkor is ezt gondolják, mert ha elhallgatom, akkor erre gondolnak. Ha pedig azt hogy jajj volt 10 párom, 1 éve az utolsó, akkor pedig leszűrik hamar, hogy hazudok, mert a gesztusok, a kifejezések, a kisugárzás, testbeszéd stb nem azt sugallják, hogy hűde magabiztos vagyok ilyen téren, ergo látszik, hogy annyira (tapasztalatlanság) nem tudok bánni a nőkkel. Tehát egy ördögi körnek látom ezt. Ki akarnék törni belőle, de nem tudom hogyan lehetséges.
2014. febr. 25. 17:07
 8/102 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Igazad van. Csak a tettek számítanak, bárki tud bármit mondani.
2014. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:

ejj, én a jelenlegi páromat meg sem kérdeztem, hány nővel volt dolga :D tudom, hogy volt 2 komolyabb kapcsolata, nekem ennyi éppen elég volt. nem érdekelnek a kalandjai, nem akarok tudni róla.


szerintem nem ez volt az alapvető probléma, amit leírtál. szerintem látták rajtad, hogy totál nem tudod kezelni a helyzetet, és ezért kérdezték meg. szóval amúgy sem jöttél be nekik, és akkor már kíváncsiak voltak, hogy mi lehet az oka annak, hogy ilyen esetlen vagy. legalábbis én esetlen embereknél gondolkodnék hasonlón. mondjuk sosem kérdeznék rá.

2014. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
0%
Előző is okos dolgokat ír. Huszon sok évesen a nők komoly kapcsolatot akarnak (a többség tuti) és nem akarnak olyannal kezdeni aki teljesen tapasztalatlan, ráadásul sőt róla az önbizalomhiány...
2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!