Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a három tulajdonság, amit kerestek egy nőben ( akár belső, akár külső), és mi az amit az első találkozáskor megnéztek rajta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Külső: legyen igényes( nem szakadt ruha stb )!

Belső: Kedves, humoros, vidám.

2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ribancos, megértő, kedves.

ARc, haj, öltözet illetve hogy milyen széles a csípője. /minél szélesebb ,annál jobb/

2013. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs számomra ilyen, hogy három tulajdonság!

Legyen tiszta, ápolt, értelmes, ne legyen erőszakos, ne dohányozzon, és rengeteg más is van ami nem kerüli el a figyelmemet. De hiába vannak meg ezek a tulajdonságok, ha a belső nem találkozik az én belsőmmel. Nézegethetek akár mit rajta, ha mégsem jön be. vagy ha első ránézésre nem jön be, de később amint megismerem egy értékes ember bontakozik ki előttem, akkor az első benyomások ellenére lehet, hogy még is bejön.

2013. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Nem is tudom. Szeretem ha művelt, érdekes dolgokat tud mondani, nem unalmas ha vele beszélgetek. Ne legyen hisztis szeretem a nyugodt embereket. A külső annyira nem számít csak egy valamit nem szeretek ha valaki egyenletlenül kövér, pl a combjai vastagok feneke meg nincs.
2013. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

külső:legyen ápolt és ne hanyagolja el magát

belső:vidám/humoros/és legyen benne pár hülyeségben mármint ne legyen alamuszi de igazán baj keverő sem remélem érted

2013. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonság amit keresek: 1. mindenekelött kedves legyen velem 2. értelmes (lehessen vele beszélgetni, közös témákról, érdeklödö legyen), 3. öszinte (ne taktikázzon, merjen velem nyitott lenni, magát adja, amilyen egyedül is lenne)

elöször amit megnézek, 1. a mosolya és tekintete 2. alkata (leginkább a lába) 3. haja, keze

+Belsöhöz: alap h hívö legyen.

+Külsöhöz: alap h ápolt legyen.

2013. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!