Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy a pasik nagy része mindjárt az első randin a lakásomon akar szexelni?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek társat és mindegyik pasi azt akarja hogy az első randi mindjárt az én lakásomon legyen,még az is akinek van lakása. Nem tudom mire vélni ezt a gondolkodás módot. Az első ilyen randi után kezdtem erre felfigyelni ,na ez a pasi alaposan szemrevételezte a lakásomat meg is jegyezte hogy milyen aranyos kis szép lakás aztán elkezdte mondogatni hadd maradhasson nálam éjszakára ,meg hogy ő milyen éhes mert szex után mindig megéhezik stb. Persze mondtam neki hogy nem szeretném ha mindjárt első alkalommal itt aludna és most inkább még ne . Ami érdekes volt hogy éhes volt de leszaladt a kocsijához hogy felhozzon egy doboz sört. Még gondoltam is rá hogy minek mondja hogy éhes amikor sört iszik,inkább evett volna otthon mielött eljött hozzám,mert állitólag egész nap nem evett,aztán piásan haza autózott. Utána nem maradtunk kapcsolatban,de utána a többi pasi is akivel taliztam azok is mindjárt az első randin nálam akartak szexelni.Nem értem ,ilyenkor terepszemlét tartanak a pasik a nő lakásán azért van ez a felfogásuk?
2013. dec. 22. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy rossz emberekkel ismerkedsz. Nyilván én se szeretnék ilyen férfiakkal randizgatni, szerintem gáz. De ettől még úgy gondolom, sokan nem ilyenek, csak te épp velük nem találkoztál. Ez van.
2013. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted sem normális gondolkodás mód hogy mindjárt az első alkalommal nálam akar szexelni? Öszintén ,utána akik ezt akarták elhajtottam őket.
2013. dec. 22. 17:14
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Még, ha fel is mennék a lakásodra, úgy 3. randin leghamarabb akkor is csak úgy, hogy ott vacsizunk vagy valami de én biztos nem erősködnék az első randin együtt "alvással". Ezek a pasik csak szexet akarnak, ilyen egyszerű.
2013. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi a gondod? Nem értem a problémád.
2013. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Harmincas lehetsz te is. Ilyenkor már így ismerkedünk.
2013. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt a helyzetet csak akkor tudom elképzelni ilyen gyakorisággal, ha mindig diszkóban ismerkedsz és hajnal 2-3 felé (mindketten elég ittasan) hozzátok mentek fel...
2013. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy talán azért nem tisztelnek meg annyival se, hogy a saját lakásukban fogadjanak, mert csak dugni akarnak téged?

Ha első randin szex van, nem értem, miért vársz tőlük minimális lovagiasságot is. Te se értékeled magad sokra, nem várhatod el tőlük sem ezt.

2013. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért szoktunk a nőhöz menni, mert ismerős terepen nagyobb biztonságban érzi magát és nem kell éjjel hazamennie, ha elég volt a férfiból.
2013. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy pasi első alkalommal már szexelni akar az egy egészséges pasira vall.

Az, hogy ezt miként csinálja, abban már lehet kifogás.

De nem köteléező lefeküdni első randin.

De az hogy az első említett pasi hogy viselkedett, noss az egy bunkó paraszt volt.

2013. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jobb mintha a kertedben akarna. :D
2013. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!