Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmúltam 20 éves és még nem...

Elmúltam 20 éves és még nem voltam nővel hol találok olyan örömlányt aki bevezet az élet örömeibe?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 00:27
 1/10 Grim13 ***** válasza:
neeeeee! nem szabad, majd össze fog jönni, de ne egy "örömlánnyal" veszítsd el
2014. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom eldönteni mert most van egy 17 éves barátnőm de ő már természetesen volt fiúval de én még 2 évesen sem és nem akarok felsülni elötte
2014. márc. 6. 00:36
 3/10 A kérdező kommentje:
*20 évesen elírtam
2014. márc. 6. 00:38
 4/10 anonim válasza:
Nekem a volt barátom 24 éves volt mikor lefeküdtünk és mindkettőnknek ez volt az első (én akkor 18 voltam, majdnem 19). Tény, hogy ő is hajtotta a dolgot, talán ezért is szakítottunk.Nem szabad ezt. Beszélj erről a barátnőddel és csak nyugi, nem vagy lemaradva semmiről.
2014. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor jobban éreznéd magad, hogyha az első aktusoddal kapásból meg is csalnál valakit?
2014. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet hogy megkönnyebülnék hogy végre túlvagyok rajta de ugyanakkor bűntudatom is lenne hogy barátnőmet meg megcsalom
2014. márc. 6. 00:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem erre (is) van a barátnőd...? Ha egy ilyen kis "problémát" sem vagy képes vele megoldani, hanem elintéznéd a háta mögött, még inkább maradj ki ebből a kapcsolatosdiból pár évig...
2014. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pajtás, mi egy cipőben járunk. Illetve nem, ugyanabban a cipőben jársz, amiben én 5 éve. 20 évesen voltam először nővel, illetve az volt az első barátnőm is. És hidd, nem számított volna, hogy voltam-e nővel előtte, vagy nem.

Ő vele voltam először együtt és hidd el, zsigerből jön a dolog, nálad is fog jönni magától, mintha világ életedben csak dugtál volna. Ha nem tudja, hogy még szűz vagy, nem muszáj megmondanod neki, magánügyed. Ha ügyes vagy, ha laza vagy, akkor nyert ügyed van, aztán le se vakarhatod magadról a csajt! Csak ne qrvázz!!! Annál nagyobb szégyen biztos nincs.

2014. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a barátnőddel, jobbat érdemel nálad!
2014. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeftBehind ***** válasza:

Szóval van barátnőd és mégis prostizni akarsz....


[link]

2014. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!