Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy átlagos 16 éves lány már...

Egy átlagos 16 éves lány már nem szűz? Vagy él bármilyen nemi életet? Mi a normális ebben a témában?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tény,hogy sok fiatal veszti el korán a szüzességüket,de szerintem azért túl van fújva.középkorban volt,hogy már 12-13 évesen összeadták az utódokat...illetve múlt században is már 17 évesen szültek (mondjuk az igaz,h érettebb gondolkodással)
2013. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 theBarbi válasza:
Szerintem a legtöbb már nem szűz, de nincs olyan hogy "normális" a lány érettségétöl és igényeitol függ.
2013. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem minimum 16 éves korig érdemes "megtartani". Oké, nagyon értelmes, mindent tudó, érett csemeték veszítsék el 14 évesen, de szerintem 16 fölött az ideális. De akkor se kell, csak ha megvan hozzá a viszonzott szerelem.
2013. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek a 3.-kal. 16- éves korig érdemes megtartani.
2013. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "átlagos", max. a statisztikában, de az meg csak maszatolásra jó. Nem tudom, a többségük talán már nem szűz, bár ezt is embere válogatja, most kapásból tudnék olyanokat sorolni, akik még huszonévesen is szüzek, vagy nem élnek nemi életet, holott pl. nem csúnyák. Hogy mi a normális, azt mindenki döntse el maga. Véleményem szerint 16 alatt nem nagyon kellene még szexuális életet élni, de van, aki még idősebben is éretlenebb, szóval ez is emberfüggő. Mondjuk van egy társadalmilag többé-kevésbé "elfogadott" életkor, amikor már "illik" valamiféle tapasztalattal rendelkeznie az embernek, és bizony sokan ítélkeznek, ha ez másképp van valakinél, de szerintem az a fő, hogy valaki tudja eldönteni, kinek és mikor akarja odaadni magát először. A lényeg "csak" az, hogy ne essen át a ló túlsó oldalára.
2013. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tovább is érdemes megtartani. Ez nem egy bankbetét, aminek lejárati határideje van. Pénzügyi összehasonlításban inkább részvény. Akkor váltjuk be, ha nyerünk vele.
2013. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 16 évesen vesztettem el azzal a férfival, akivel először csókolóztam, mindent vele csináltam először. 3 éve vagyunk együtt.

Az adott személytől függ, hogy elég érett e rá, mert azért bőven van ellenpélda is.

2013. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rocker-Gabesz válasza:

Ha jól esett és emlékezetes akkor No Problem.

az sem jobb ha 34 évesen vesztenéd el.

2013. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!