Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom óvszerrel vagy...

Első alkalom óvszerrel vagy óvszer nélkül ideálisabb?

Figyelt kérdés
óvszer nélkül nem azt értem h védekezés nélkül, hanem fogamzásgátló szedését
2014. márc. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvan gumi nelkul jobb akar elso akar nem.
2014. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első alkalommal fogamzásgátlóval... oké :D
2014. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként gumival. Nem káros a szervezetre, ráadásul nem csak a kisbabától véd, de egy csomó nyavaja kockázatát is kizárja.
2014. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gumival, ha már volt egyikőtöknek is más partnere, orál, bármi
2014. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor szedjél fogamzásgátlót ha már egy ideje együtt vagytok,megbíztok egymásban,nem akarok rosszindulató lenni de hallottam már olyanról hogy valaki AIDS-es volt és szándékosan fertőzött másokat,persze ez nem általános,és ha már odáig jutottatok hogy szexeltek nyilván ismered ennyire,de akkor is szerintem biztonságosabb kezdetben óvszerrel.mondjuk a pasi nyilván nem fogja ellenezni hogy fogamzásgátlót szedj,neki csak jobb óvszer nélkül
2014. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyébként,lehet hülye kérdés lesz,de szüzeknek írnak fel fogamzásgátlót?
2014. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
irnak mert neha menstruacios gorcsokre, rendszertelen menstruacio helyreallitasara is a fogamzasgatlo a megoldas, tehat nem a szuzesseg megltetol vagy nem megletetol fugg, hogy irnak-e fel fogamzasgatlot.
2014. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amugy en mindig is ugy gondoltam, hogy addig nem vesztetted igazan el a szuzesseged, amig nem volt meg gumi nelkul, mert az az igazi :D
2014. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jegyezzétek már meg, hogy ha nem akartok gyereket, akkor első alkalommal is KELL ÓVSZER!!! Ki mondta, hogy akkor nem kell?
2014. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Normális orvos csak akkor ír egy lánynak fogamzásgátlót, ha legalább 2 éve rendszeresen menstruál.
2014. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!