Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nincs hiányérzetetek...

Nektek nincs hiányérzetetek ha egy együtt töltött hét után a párotokkal újra nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk 1 hétre, most hazajöttünk, mindketten a saját lakásunkba. Nem élünk együtt, fél éve járunk. Azért "váltunk külön" mert neki is dolga van még és nekem is, dolgozni megyünk holnap stb. De annyira hiányzik, teljesen megszoktam h állandóan velem van és folyton csak arra tudok gondolni h mikor láthatom újra.

Ez normális? ...én nem akarok tőle függni, meg jól akarom érezni magam nélküle is de most olyan hiányérzetem van:(

22L


2013. ápr. 1. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is mindig ilyen hiányérzetem van, és igen, nyaralás/több együtt töltött nap után még rosszabb :(

19/L

2013. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig hiányérzetem volt a hétvégék után, mert mi 3 évig éltünk távkapcsolatban, úgy hogy kéthetente-háromhetente találkoztunk...Sokszor sírva ültem fel a buszra annyira rossz volt. Aztán a hétköznapok hamar elteltek, mert mindig volt dolog...


Probléma mostmár megoldva, mert együtt lakunk :)


22-L

2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!