Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog úgy együtt lenni egy csajjal, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja járunk de nem érzek semmit. A szex sem olyan jó. Ő nagyon szeret. Megtesz mindent, hogy jó legyen.

Azért nem akarom elhagyni, mert tudom, hogy úgysem találnék mást, mert nem vagyok helyes. 3 évig nem volt barátnőm és most jó hogy van valaki így nem unatkozok hétvégén.

22/F


2014. febr. 10. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor szemétség, ha ezt eltitkolod. Ha vállalod előtte, és őt ez nem zavarja, akkor minden oké.
2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háááááát ha ennyi, hogy nem unatkozol hétvégén?
2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy!
2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szemét dolog! Csak nehogy egyszer visszakapd az élettől.
2014. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó, és ha én megkaptam az élettől, és most visszaadom, lassan 1,5 éve egy lánynak, az is szemétség?:)
2014. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondold el ha veled tennék ezt..nagyon rossz érzés ha kihasználnak,ahogy én barátnőm is tette.

22/f

2014. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondold el, ha ezt szó szerint megmondanád az arcába, akkor mi történne? Mivel nem valószínű, hogy elküldene a halál vérveretes, tarka f....ra, zokogna, és könyörögne, hogy maradjatok együtt, neki így is jó.

Ezek szerint téged bőven kielégít, hogy egy kapcsolatban elég, ha nem unatkozol hétvégén. Nos, ez téged minősít. Szerintem.

2014. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Én nagyon hasonló szituban voltam nemrég, 3 hónap után szakítottunk a leányzóval, megszerettem, megkedveltem, de szerelmes nem lettem, inkább baráti érzelmeim voltak felé. Magadat is becsapod, de főleg a lányt. Szerintem nem érdemes szenvedni, mert jó vége nem lesz. Alapvetően mi jóban maradtunk, sűrűn beszélünk egymással azóta is.

26F

2014. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csapd be, később még nehezebb lesz mindkettőtöknek.
2014. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!