Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tennétek? Van egy nő akit régóta ismerek egy ideig csak haver volt de én teljesen beleszerettem próbálom elfelejteni de nem megy más nőre most nem is tudok gondolni nagyon szemét dolog arra várni hogy öszevesszen párjával?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy beszéld meg vele a dolgot, vagy lépj tovább, ne várj rá.
2013. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami kapcsolat volt koztetek h beleszerettel? Realis h arra varsz, szakitson a jelenlegi parjaval? Van erre barmi jel? O kedvel teged? Sok sok kerdes, amiket erdemes vegiggondolni.
2013. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ezaz érzés kölcsönös, akkor megbeszélhetitek
2014. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!