Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak! Nektek miért olyan...

Férfiak! Nektek miért olyan fontos, hogy egy nő ne legyen szűz? Nem örültök annak, ha Ti vehetitek el egy nő szűzességét?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok:). Köszönöm

L



2014. márc. 31. 13:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, 20/F
2014. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond a szűzekkel 30F
2014. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon érdekes, h mindenki h pártolja a szűz lányokat...nekem csak negatív tapasztalatom volt velük. Egyrészt nem lehet velük összejönni csak ha halálosan szerelmesek, és nem nagyon értik ezt a vonzalom dolgot sem. Csak álmodoznak h majd nekik 18 évesen lesz egy szőke hercegük fehér lovon aki pont olyan mint a képzeletükben. És kedves kérdező te sem írtál kort ;) F
2014. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
De örülnék neki.Volt szűz barátnőm és imádtuk egymást. Jó lenne ha még találnák olyant aki szűz.
2014. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Én jó vagyok a szexben. Ugyanakkor megvan a becsvágy is bennem. Egy szűz lány pedig nem tudja igazán értékelni, amit tőlem kap, mert nincs viszonyítási alapja.
2014. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a hülyeséget? Kor.
2014. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 strikeman válasza:
Miért lenne az baj ha szűz, nem értem. Egyáltalán nem gond. Csak én már korban is kicsúsztam ebből, na meg a méret miatt sem biztos, hogy örülne nekem elsőre :( 29
2014. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem voltam szűz lánnyal, de akárhogy is ezt komoly plusznak tartanám, ha bennem bízna meg valaki elsőként, és szívesebben is gondolkodnék hosszútávú kapcsolatban vele, szemben azokkal akikben rendszeresen járnak ki-be a pasik. :D
2014. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző, akkor remélem te is szűz vagy még. :) Elvégre jobban meg lehet bízni ilyen alapon olyan pasiban, aki nem dugja be akárhová a farkát. ;)
2014. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!