Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel már aktust...

A barátnőmmel már aktust szeretnénk kezdeményezni (én 14 ő is 14) és az én hímvesszőm 13-14cm ezzel átszakíthatom a szűzhártyáját? Megfelelő élvezetet tudok neki adni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használd a G.I.Joe figurádat.
2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha valóban készen lennél a szeretkezésre, és az örömszerzésre tudnád, hogy a szerszámod mérete megfelelő

lesz, ha tudod is használni. Én mindig azt szoktam mondani, hogy amig kézzel és nyelvvel nem tudod a gyönyörig

izgatni a csiklóját (nem kotorászunk odabent sem addig) addig a konkrét aktusnak neki se fogj, mert

csak rossz élmény lesz neki.

2014. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki fogja röhögni.
2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok rosszindulatú partypooper lenni, de úgy, hogy még azt sem tudod, hogy mi az a szűzhártya, ne akarj senkit megfarkalni.


Keress rá, hogy " hymen " és tanulmányozd a képeket. Aktust pedig majd olyan idősen szeressetek kezdeményezni, mikor már egy gyerek becsúszása nem egy elképzelhetetlen borzalommal ér fel.

2014. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noydra ***** válasza:
100%

Pettingeljetek először legalább vagy fél évet.

Mert ezek szerint holt hülyék vagytok hozzá...

2014. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%
Bazeg 14 évesen aktust kezdeményezni pfff ,26 vagyok de én ennyi idősen mint te, teljesen más dolgokkal voltam elfoglalva... hova tart ez a világ...
2014. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a 3assal értek egyet, fedezzétek fel egymás testét, a többi még ráér

amúgy is olyan a kérdésed, mintha egy biosztankönyvből írtad volna ki

2014. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dowd, és akinek rossz érzés, ha a csiklóját izgatják? Én személy szerint magamnak se csiklói se hüvelyi orgazmust nem tudok összehozni, de a barátom sokkal jobban ujjaz, mint én magamat. Szóval szerintem ujjazhatná, mert lehet, hogy szegény csaj olyan, mint én. A petting tényleg fontos amúgy, engem nem érdekel, hogy ki hány évesen veszti el, de egy jó ideig (ami nem 2 hetet jelent, hanem minimum 3 hónapot) ajánlott, ha felfedezitek egymást.
2014. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 nos itt kezdődnek a fő kérdések igen. Erről nyilván nyilakozni fog a lány.

Van olyan amit te mondasz, de mivel jellemzően elég kevesen egy általános leirásban nem a kivételekből indultam ki hanem az általánosabból :)

2014. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!