Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájna, ha szűzként...

Nagyon fájna, ha szűzként vibrátort használnék, hogy később ne legyen gondom a fájdalommal egy igazi szexnél?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 20 éves, és szeretném "bejárattatni" magam odalent. Kicsit cikinek érzem ezt a témát, nem is igazán merem bevallani ennyi idősen senkinek sem, hogy még szűz vagyok, főleg nem egy fiúnak, akivel majd esetleg járni fogok. Szóval a vibrátorral megakarom előzni a kínlódást, meg a fájdalmat, ami a szexszel járhat. Meg persze hogy a fiú ne vegye majd észre ha beteszi, hogy még szűz vagyok.

Meg hát másrészt megszeretném már tapasztalni azt is, hogy milyen, ha van bennem egy hosszú valami.



2014. ápr. 12. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem fájna, valószínűleg 20 éves korodra a szűzhártyád átszakadt, amúgy meg ha kellően nedves és ellazult vagy, akkor bármi beléd csúszik. Egy kis vibrátor jól jön minden lánynak ha van otthon, eljátszadozhatsz magaddal. Egyébként meg tökre nem ciki, hogy 20 évesen szűz vagy, akkor kezdj aggódni, ha 30 évesen még nem sikerült, de még ilyen is előfordul, aztán boldog életet él az illető.
2014. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

A szex nem jár fájdalommal. Még első alkalommal sem. Ha az illető kellően érett és felkészült.

Egyébként sem vibrátort kellene használnod ha már használni akarsz hanem dongot!

2014. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A NETCELEB .! válasza:
100%
De h fáj : D és egyáltalán nem ciki nézd a mai fiatalokat jó ha még 13 évesen szüzek :s : D
2014. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem más módon már maszturbáltál. Ha kellően fel tudod izgatni magadat, még az is lehet, hogy viszonylag könnyű dolgod lesz. Érezni fogod hogyan kell csinálni, hogy jó legyen, de utána már ne túl gyakran használd a vibrit, mert ha hozzászoksz, nehezebb lesz alkalmazkodni egy valódi férfihez. Szóval ha úgy akarod csinálhatod de ésszel.
2014. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

"valószínűleg 20 éves korodra a szűzhártyád átszakadt," mitől szakadt volna át?


én még idősebb voltam az első alkalommal és nem volt ciki

2014. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!