Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki prostival vesziti...

Ha valaki prostival vesziti el a szuzesseget az csak gyakorlatilag lesz szuz, de ez ilyen nem igazi szuzesseg elvesztese hanem mesterkélt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
31 szűz F
2014. febr. 21. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Tök mind1. Pna az pna.
2014. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést sem hallottam még. Én még sosem voltam szerelmes de 12 pasival voltam együtt...Ezek szerint még szűz vagyok ?:O
2014. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hee ?
2014. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy hiába prostizol, párkapcsolatilag "szűz" maradsz, és kérlek, EZ AZ AMI leginkább elriasztja a nőket.

Nem a szexuális tapasztalat hiánya, hanem a párkapcsolati tapasztalat hiánya.

Szexuális téren úgyis mindig mindent újra kell tanulni, mert nincs még két egyforma nő/férfi, aki ugyanazt szeretné.

2014. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
12 pasi? En egy lanyert is osszetennem a ket kezwmet
2014. febr. 21. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Szűz már nem leszel, de ezen kívül semmi más nem fog változni. Ahhoz, hogy férfiként légy együtt egy nővel, bele kellene kóstolnod egy kapcsolatba. Tudom, most az fog jönni, hogy próbáltad, de ezek a fránya nők, semmi esély, de ez butaság! :)
2014. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez jön, mert folyton elutasítottak. Ha bevallottam, hogy ne voltam még nővel, mind menekült. Egyébként is, mert nem voltam az esetük, de így meg pláne.
2014. febr. 21. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:
No, akkor hallgasd meg olyan véleményét, aki ezen túl van. Igazuk van a fenti válaszadóknak teljesen. Nem változol semmit, ugyanúgy megmaradnak a félelmek, és kapcsolatba kerülni se lesz könnyebb. Ha nem tudod magadban tartani, még nehezebb is. De! Ettől függetlenül k. jó dolog, és egy percet sem bánok belőle, és egy forintot se, amit erre költöttem. Semmi köze ahhoz az élményhez, amit párkapcsolatban átélhetsz, de másképpen jó. Nagyon is jó. Persze óvatosnak kell lenni, és ne várd, hogy megváltja a dolog a világot.
2014. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond csak el nekem, mit vesztesz te el?
2014. febr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!