Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sosem voltam még szűz lánnyal...

Sosem voltam még szűz lánnyal izgulok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval bnőmmel megbeszéltük hogy hamarosan itt lenne az ideje annak a bizonyos első alkalomnak, mindketten igy látjuk.

én még sosem voltam szűz lánnyal igy hát amikor bnőm bejelentette hogy ő még az hát nem kicsit lettem ideges. Persze csak mert izgulok. Eddig előtte 3 bnőm volt de már mind tapasztaltak voltak sőt egyikük idősebb is volt nálam.

Szóval segitségre lenne szükségem hogy mit csináljak majd másképp? Vagy mire kell jobban odafigyelni? Kell valami kellék, nemtudom haverok mondták a törölközőt vagy zsepit vagy nemtudom a vér miatt, azt mondták biztos lesz és ez is problémás mert eléggé fóbiás vagyos és mondhatjuk h félek a vértől rendesen.

Nagyon parázok ennyire még semmitől se tartottam nem csak magam miatt hanem nem akarom hogy neki rossz legyen szeretném ha mindig örökké emlékezne rá és nem azért mert olyan rossz volt.:D

Ő is tart tőle mondtam hogy várhatunk még de nem akar várni. Szóval segitseteeeeek :D :| bármi ötlet\tanács jól jön! Köszönöm előre is:)



2014. ápr. 22. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Glück auf !
2014. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most tőlünk kérdezed, hogy izgulsz-e? :D
2014. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, gondod van a szövegértéssel ?
2014. ápr. 29. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!