Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz srác vagyok,...

22 éves szűz srác vagyok, több éve nem jártam senkivel. Mennyivel nehezebb az Én koromban az ismerkedés, mint a tini korban? Milyen nehézségek vannak előttem? :S

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy a kor előre haladtával csak nehezebb lesz. Erre lennék kíváncsi mennyire nehéz.:S
2009. dec. 25. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg egy fontos lemaradt így végéről..


Nem árt ha van biztos megélhetésed és pénzed, akkor ugyanis van nyugalmad és időd is!


Ha pedig ezek nincsenek meg akkor inkább tanulj hogy mielőbb meglegyen a háttér...

2009. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szal nem mindegy hogy kocsival viszed a csajt a lakásodra vagy villamossal a mozi hátsó sorába...
2009. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Alkalmi sexre meg rengeteg "vállalkozó" nő van pár ezerért aki szívesen "ismerkedne" vagy "masszírozna" stb de ezeket csak krváknak szokták hívni...
2009. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedni sosem nehéz. Persze nem idegeneket kell leszólítani az utcán, hanem társaaságba járni. A diszkó, meg hasonló helyeket nem ajánlom neked, mert ha nem megy könnyen az ismerkedés akkor úgyse mersz ott senkit sem leszólítani. Főleg amilyen csajok meg pasik vannak ott... (többségében). De biztos van hobbid, ha szereted a művészeteket, menj kiállításra, ha olvasni szeretsz, még a könyvtár is jó, koncertek stb... De ha nem szeretsz kimozdulni, akkor is ott van az internet. Akár myvippen is írhatsz egy lánynak ha megtetszik.

És nem az járjon a fejedben hogy: jajj szűz vagyok...

A nehézségeket meg magadnak állítod fel. Sok lánynak meg kifejezetten bejön ha a pasi még szűz.

Hidd el, én is inkább olyan pasit keresek aki még nem volt senkivel, mint aki az egész falunak berakta ;)


18/L

2009. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 19 éves szűz lány vagyok,és az a véleményem,hogy nem a korod számít,hanem a személyiséged.Én pl eddigis egy rakás szerencsétlenség voltam,és ezek után is az leszek,teljesen mind1,hány éves vagyok.De ha neked van önbizalmad,jól nézel ki,tudsz beszélgetni,akkor megintcsak mindegy,hogy hány éves vagy!És a nehézsége is ettől függ,van akinek nehéz,van akinek meg nem.Legalábbis erre a korosztályra még ezt lehet mondani,de 15 év múlva már tényleg gázosabb lesz,ha még mindig szüzek leszünk.:D(isten adja,hogy ne így legyen!)Szóval sok sikert az ismerkedéshez:))
2009. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

16:20

Szűz fiu vagyok, megkaphatsz :D


A kérdezőnek, 22 éves korodban mivel lenne nehezebb,

ha nem tudtál ismerkedni 16-20 évesen sem?

Nem a koron múlik, de a lényeg, hogy ne ismeretlen emberekkel kezdj el "párkapcsolatot" vagyis, hogy ne úgy alakíts ki ismeretségeket lányokkal, hogy eleve arra hajtasz, hogy ez párkapcsolat legyen.


21. éves létemre simán tudtam és tudok flörtölni nálam idősebb nőkkel 26-32, viszont egy tinicsajjal már nem tudnék... (majd ez lehet megkérdezem én is egy kérdésben, hogy miért lehet).

2009. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is írhatnám, h a legtöbb fiatal 20 évesen nem ott tart ahol én/mi.

Na bumm, én is szűz vagyok és 2 legjobb barátnőm is.

Milyen nehézség lenne..Szerintem ma érék, ha szűz valaki főleg legyen szó lányról/fiúról és aki emiatt nem értékel vagy nem úgy alakulnak a dolgok, az nem érdemel meg Téged.

2010. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!