Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy a barátom nem...

Normális, hogy a barátom nem akar pettingelni, mert nem tudna leállni?

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy én 15 vagyok ő 23 6 hónapja vagyunk együtt és szeretnénk lefeküdni és én még szűz vagyok és még pettingelni se pettinegletem még.Én úgy gondolom, hogy ez fontos dolog főleg egy szűz lánynak, de neki az kevés -.-" Mármint ezt ő úgy érti, hogy nem tudna leállni.

Nos főleg a pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogy ez önzőség, vagy fogadjam el??


2009. dec. 27. 01:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem az én dolgom, és nem is kérdezem meg, de kíváncsi lennék otthon mit szólnak neked te leányzó.

És nem kell itt a hablaty, hogy még "gyerek" akkor is ha 23, meg, hogy "szeretitek egymást", meg nem fogadjuk el.

Egy biztos. Nem ismerlek, nem tudom, hogy ennyi idős létedre, hogy nézel ki, illetve a barátod, hogy néz ki.

De ha mindketten annyinak néztek ki amennyik vagytok, és jönnétek velem szembe az utcán kézen fogva, tuti beszólnék!:D:D:D

2010. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!