Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy a barátom nem...

Normális, hogy a barátom nem akar pettingelni, mert nem tudna leállni?

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy én 15 vagyok ő 23 6 hónapja vagyunk együtt és szeretnénk lefeküdni és én még szűz vagyok és még pettingelni se pettinegletem még.Én úgy gondolom, hogy ez fontos dolog főleg egy szűz lánynak, de neki az kevés -.-" Mármint ezt ő úgy érti, hogy nem tudna leállni.

Nos főleg a pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogy ez önzőség, vagy fogadjam el??


2009. dec. 27. 01:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

aki gyerek szinten van az ne szexeljen. nem a gyerekeknek találták ki a szexet. ennyi erővel.


kérdésre is választ adva, nem normális a barátod! fogja már fel, hogy te még szűz vagy! meg kell ismerned a saját és az ő testét is, hogy jó lehessen a szex. páran ezt már elmondták felettem is, de ezekszerint teljesen hiába!

2009. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
és lehet he z hülyeségnek tűnik, de tudna valaki egy üzenetet írni, mintha neki írnátok hogy rájöjjön. mert én hiába miondanám, talán egy msáik emberre (pasira) hallagt vagy felfogja. tudom hüyeségnem tűnik de talán hatna rá. légyszi:/
2009. dec. 27. 13:58
 13/21 Nindzsaa ***** válasza:
100%

Hagyd az egészet. Ha 23éves létére egy 15évessel kezd akkor vesztes. Ha kibírta 6hónapig szex nélkül 23éves létére akkor szintén némi retardációt vélek felfedezni. Ha nem bírta ki akkor szintén hagyd ott érthető okokból.


22/F

2009. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de szeretjük egymást nem fogom ezér elhagyni már oylan jól alakul kapcs.
2009. dec. 27. 15:11
 15/21 Nindzsaa ***** válasza:
100%
Ha 23éves korára sem tudott megkomolyodni akkor mit vársz? Kezdj inkább egy 16-17 max 18 éves sráccal vele legalább van sansza, hogy együtt "értek meg". Aki 23 éves korában is gyerekes annak nem tudom hova tovább.
2009. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: Nem. nem normális ha ezt gondolja.


21/F

Ha nekem 15 éves szűz barátnőm lenne akkor egyáltalán nem zavarna ha nem akarná a dolgot és csak petting lenne, az ugyanolyan jó mint a szex, főleg tinilánynak nem is kellene több, majd ha valóban érett rá szellemileg is.

2009. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
16 multam,nemsokára 17leszek(3hónap mulva) a barátom az idén töltötte a 23at. ezzel csak annyit akarok,hogy hasonlo a helyzet... annyi hogy az én barátom mindig türelmes volt,abban az esetben hogy azt csináltuk meg uygy ahogy én akartam,persze mi sokkal korábban lefeküdtünk,de lassan 3 éve együtt vagyünk...és pedofil az aki ezt nem érti meg,mert vannak olyan emerek sajnos,akik csak azt tartják jónak amilyenek ök. mert azok akik 20évesen vesztik el,nem tudják megérteni ha egy 13éves elvesziti, a 13éves meg bunkónak tartja ha már 18éven felett veszitik el. nem értem az embereket mért itélik el azokat akik nem olyanok mint ök? lehet hogy más tapasztalataink vannak,mégis mindenki ugy cselekszik ahogy sajátmaga gondolja... bocs hogy kitértem a témáról
2009. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

15/L

ne foglalkozz azzal aki a koron lovagol

lehet h azt mondják fiatal vagyok az ilyen témához de már nem vagyok szűz és jobb úgy a szex ha előtte van előjáték vagy még nincs szex csak ujjazás ilyesmik és idővel ha kiismeritek egymást

egy pasi esze másként működik mint egy nőé 6 hónap szex nélkül neki is elég és valószínű h úgy érzi nem tudna leállni de de ha hat hónapig sikerült türtőztetni magát akkor egy petting után bisztos kibírná h ne menjetek tovább bár ha úgy adódik és te is úgy érzed akkor lehet folytatás

ha volt már olyan alkalom hogy te akartad és ő nemet mondott hidd el nem a szex miatt van együtt veled

2009. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Miért 20 on évesekkel jár minden 15-16 éves csaj? Az én barátnőm is egy ilyenért dobott. Szerintem ez nagyon nem jó, mert mások az értékrendek. Utálom az ilyen pedofil dolgokat:S
2010. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a jópofa, hogy kapsz a felnőttektől normális tanácsot de te mégis a baromira tapasztalt 14-15 éves ostoba kis pic$ák tanácsát fogadod meg...


hát gratulálok, ennyi erővel kérdezhetted volna a Gizikét is a szoliból.

2010. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!