Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs orgazmusom?

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Még egyszer sem volt és kicsit kezd zavarni. Igaz hogy még nem voltam fiúval, de szoktam ujjazni magam, és fel is szoktam magamnak dugni egy tárgyat(nem nevezem nevén) és nem tudom mitől nincs egyszerűen:((
2014. máj. 10. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy izgalmas új kaland, ahol az évek során felfedezheted a tested... előbb te ismerd meg teljesen, utána engedj be kalandorokat!
2014. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ohhh, drágám, a legjobb helyre jöttél. Majd itt a sok kiéhezett, punciravágyó pasi személyesen megmutatja neked hogyan csináld, de inkább felajánlják majd a farkukat személyes használatra :))))
2014. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem jól csinálod. Ez nem egy munkahenger, amiben a dugattyúnak csak fel-le kell járnia. Ettől még nem élvezel el, hogy bedugsz valamit meg kihúzod. A csiklóddal is játssz közben, masszírozd, dörzsöld és emellett ujjazd magad érzékien vagy vadul. A kettő összjátéka tuti sikert hoz majd.
2014. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 17 éves vagy.nem nagyon tudom hogy mit vársz ennyi évesen. Rengeteg nő van aki még felnőtt korára sem jut el oda hogy legyen orgazmusa. nem vagy kicsit türelmetlen? amúgy mégis mióta próbálkozol? 10 éves kortól?
2014. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, 17 éves vagyok, 1 éve próbálkozok, de idegesít picit:( más barátnőim ennyi idős korban már rég nem is szüzek..
2014. máj. 10. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
mert nem velem vagy
2014. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen velem is biztos lenne! Jó adottságokkal rendelkezek! ;)
2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de hátha segít az újabb lehetséges hasonlót kérdezőknek amit írok.


Nem minden nőnek lesz orgazmusa attól, ha tárgyakat dugdos magába vagy az újjait.

Ráadásul tudomásom szerint egy nő többféleképpen is képes elérni az orgazmust és mind más-más. Vannak akiknél egyes tipusok soha nem fognak összejönni, aminek az okát tudtommal még nem pontosan ismerik, de tény.


Ha hüvelyi orgazmusod nem lehet attól még próbálkozhatsz a csiklód simogatásával, dörzsölgetésével is, talán nálad az fog sikert hozni.


Valamint hallottam olyasmit is, hogy a nőknek meg kell tanulniuk a saját testüket. Egy pasinál az orgazmus alapból adott, egy nőnél kicsit bonyolultabb testi és lelki folyamatok összesége által érhető el.

2014. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!