Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos gondolkodású,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos gondolkodású, stílusú lány vagy fiú könnyebben talál párt magának, mint egy egyéniség?

Figyelt kérdés
Én egész máshogy, gondolkodok, működök mint az átlag és szerintem ezért nincs már párom 1 éve és 28 évesen is csak egy barátnőm volt eddig.
2013. márc. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
mérthiszi minden furcsa bar.om azt magáról hogy egyéniség?
2013. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es

Miért szerinted mi az egyéniség?

2013. márc. 11. 19:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Indokolod is meg válaszod, ne legyél olyan mint valami majom, aki csak vagdalkozni tud
2013. márc. 11. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki egyéniség, persze így is akadnak fura emberek, akik jobban eltérnek az "átlagtól", mint mások. És amúgy igen, ha más vagy, mint a többiek, máshogy gondolkodsz stb. akkor nehezebb párt találni. Ahogy tapasztaltam alapból az élet is nehezebb.


22l

2013. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!