Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találnak hozzáillő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak hozzáillő párt maguknak az átlagos tulajdonságú középkorú férfiak ebben az országban?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvasom mostanában a gyakorikérdéseket és gyakran tapasztalom, hogy rengeteg átlagos, intelligens középkorú férfi nem talál magának párt. A nők között is akad ilyen típus, de inkább csak elvétve. szerintetek ez hova vezethető vissza? Mi a jelenség valódi oka? Emiatt idővel ki fog halni a magyar kultúra teljesen, halálra van ítélve a magyar nép?

2013. okt. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért amiért az átlagos tulajdonságú fiatal férfiak sem. Nem találkozik a kereslet és a kínálat. Hülyékből túlkínálat van és elnyomja az értelmet, igényeket.
2013. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de, de, de, de találnak fiatal kis 16-17-18-19-20 éves kis pinákat!
2013. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de az nem illik bele a hozzáillő kategóriába!
2013. okt. 20. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan veszed, hogy ezek többsége intelligens, mert én 28 évesen nem találkoztam még olyannal abból a korosztályból... volt aki be is vallotta, hogy ő hülye, meg buta. de addig próbálta az okos embert játszani, és ezért ki is dobott... aztán derült ki, hogy előttem kis ri.bikkel kezdett csak ki, akik az ú szintjén voltak...
2013. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert kedves kis baratom mert az altalad inteligensnek velt ferfi korosztaly egy taho, kepmutato senkinek akarja beallitani magat es megakarrola gyozni, hogy O mennyivel masabb mint a tobbi ferfi. Egy inteligens ferfi peldaul sem itt sem mashol nem fog hisztizni, hogy nincs parja illetve nem tarskereson fogja kielni abberalt hajlamait, Arrol nem beszelve, hogy annyira inteligensek, hogy minden altaluk kiszemelt nonek ugyan azt a maszlag szoveget masolgatjak be es csodalkoznak, hogy le sem ....jak oket a nok!! Hat csupan ezert... Szamomra es szerintem sok mas No neveben is mondhatom ezek nem inteligensek hanem retardalt nyomorek az osszes!!
2013. okt. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!