Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lenne rá igény?...

Szerintetek lenne rá igény? (elsősorban a hölgyeket kérdezném)

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom, hogy a szüzesség elvesztése sarkalatos probléma a hölgyek körében. Arra lennék kiváncsi, hogyha lenne lehetőségük hogy vki bevezesse őket a szexualitás világába, (kellő figyelemmel és gondoskodással, hogy az első alkalom tényleg jó élmény maradjon) akkor élnének a lehetőséggel és igénybe vennék az úriembert? (természetesen minden kérdést is feltehetnének neki)
2009. dec. 28. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
"bevezesse őket a szexualitás világába" milyen értelemben?
2009. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
nem lenne rá igény ez 100%
2009. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Létezik ilyen. Férfiprostinak hívják. Fizet a nő és a péánzér biztos gyengéd lesz. Csak az egész szüzesség elvezstése a lényegét veszíti el, hogy szerelemből történik elvileg. Szóval nem tudom hogy igény lenne-e rá, bár végülis a drogra és a k.urvákra is van...
2009. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

tömeges igény biztosan nem lenne rá. szerintem a nők 90%-a azzal szeretné elveszteni, akit szeret. a maradék 10%-ot nem érdekli, csak egy szimpla dugást akar. a férfiaknál ez más, ők ezt kb 70%-ban nem misztifikálják túl, a maradék 30%-ot meg szintén a szeretett lánnyal akarja elveszteni. szóval, annak a 10%-nyi nőnek lenne rá igénye szerintem. de egy normális gondolkodású, épeszű nőnek biztosan nem.


20/L

2009. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

nem lenne ra nagy igeny,mindenki azzal akarja elvesziteni akit szeret,nem egy idegennel.mar boccs.

16L

2009. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi de röhögnöm kell!!!:D

Hol találsz a mai világban olyan nőt(!!!), aki már nem 13 éves, és még nem nyultak hozzá???

Pláne még ennyi idősen fizetni se tud:D:D:D:D

2009. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor miért paráznak a csajok azon hogy "mit fog szólni a barátom hogy szűz vagyok", meg "biztos elhagy amiért nem vagyok olyan tapasztalt"

Én is úgy hittem hogy az a lényeg hogy az ember szerelemből adja oda magát a másiknak, most meg azon megy a sopánkodás, hogy nincs tapasztalat...

2009. dec. 28. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

19:18 Itt van egy olyan lány aki 18 és még úgy senki sem nyúlt hozzá. Bár ez meglepő lehet egy ribinek..


Nem fizetnék érte. Szerelemből vagy "rossz esetben" barátságból szexelnék először. Amúgy meg egyáltalán nem érdekel, hogy még nem volt semmi, mielőtt még panaszkodásnak venné valaki. :DD

2009. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

elnézést kérek érte ha az önérzetedbe tapostam volna, csak az itt megjelenő kérdések tömkelegéből ez szűrhető le... szerintem.

És nem tudom egyáltalán hogy jött a fizetés szóba, mert én nem gondoltam pénzre. nem tudom mi lehetett a félrevezető

2009. dec. 28. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Senki nem szexelne csak azért, hogy ne legyen szűz. Max a 14 éves kis puncik vennék igénybe eme szolgáltatást, akik azon versenyeznek ki veszíti el előbb. Megfogalmazásodból nekem az derül ki, hogy már 20-on túl vagy. Szerintem baromira ne így akarj csajozni. A szüzesség elvesztését el se tudtam volna képzelni egy idegennel, csak azzal akit szeretek, meg milyen már, hogy szegény lány egy egy-(két)éjszakás kalanddal élje meg ezt az élményt.

20/L

2009. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!