Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem természetes az, ha...

Miért nem természetes az, ha egy lány még huszonévesen is szűz?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a biológiai érettség alapján korábban lenne természetes elkezdeni szexelni, de az ember nem csak ebből áll. Elmével meg szívvel is rendelkezik és ha innen nézzük igenis nagyon fontos és nagy dolog az, hogy kinek adja oda magát, nem csak elsőre, hanem egész életében. És már nem az ősvilágban élünk, hogy csak az ösztön számítson. Olyan embert pedig, akivel ki lehet alakítani egy bensőséges viszonyt nehéz találni. Nincs annyi normális, megbízható, szeretettel teli ember, hogy bőven lehessen válogatni. Sztem nem meglepő, hogy valakinek még huszonéves koráig nem volt szerencséje.

2014. máj. 23. 20:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
9%
Mer' ronda és senkinek sem kell. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.
2014. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
"Elmével meg szívvel is rendelkezik." Már aki. Manapság nem sokan rendelkeznek ezekkel a dolgokkal, pláne nem az elsővel, így persze, hogy értetlenül állnak az előtt, aki nem feküdt le már 15 évesen az első nála bepróbálkozónál.
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Swjnos ilyen világ van .Minden tiszteletem a tiéd. 34 F
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Attól hogy nem cumizza a srácokat sorra a wcben még lehet szép normális lány...
2014. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
a
2014. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
100%
Vannak olyan nők, akik nem szeretik a kalandokat, és a szerelmének akarja odaadni az ártatlanságát. Az én párom is ilyen: majdnem 23 éves koráig szűz volt. És nem, egyáltalán nem ronda, nagyon aranyos. Személy szerint megtisztelve érzem magam, hogy nekem adta az egyik legféltettebb kincsét. Én inkább becsülöm az ilyet. Lehet lepontozni.
2014. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%
egy idő után a párkapcsolat hiányát már nem lehet a szerencsére fogni, most még belefér, de idővel nem fog hidd el.
2014. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan pontozzatok le, de attól ez még igy van. Majd rájön a kérdező is amikor megkérdezi ugyanezt 23 évesen ,aztán 25, aztán 27, és a sort lehetne folytatni.
2014. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szóval akkor arra kellene rájönnöm, vagy azt kellene végre beismernem hogy valami nem stimmel velem?
2014. máj. 23. 21:03
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nyitott valaki, azért általában akad az útjába huszonéves koráig normális, megbízható ember.

Persze ha valaki rögtön élete szerelmét keresi, nem biztos, hogy egyből belebotlik. Csakhogy a legtöbben nem azzal számolnak, hogy az első rögtön az utolsó is lesz.

2014. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!