Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem természetes az, ha...

Miért nem természetes az, ha egy lány még huszonévesen is szűz?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a biológiai érettség alapján korábban lenne természetes elkezdeni szexelni, de az ember nem csak ebből áll. Elmével meg szívvel is rendelkezik és ha innen nézzük igenis nagyon fontos és nagy dolog az, hogy kinek adja oda magát, nem csak elsőre, hanem egész életében. És már nem az ősvilágban élünk, hogy csak az ösztön számítson. Olyan embert pedig, akivel ki lehet alakítani egy bensőséges viszonyt nehéz találni. Nincs annyi normális, megbízható, szeretettel teli ember, hogy bőven lehessen válogatni. Sztem nem meglepő, hogy valakinek még huszonéves koráig nem volt szerencséje.

2014. máj. 23. 20:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%

Grrrr

még mindig nem ment át látom.

K. nem arra jár!!!! biztattam, hogy jöjjön össze az első f-ival aki arra jár még MINDIG ott tartunk, hogy nem túl válogatós e? Nem csukott szemmel mászkál? Nem tudom honnan jött le ez a "jöjjön össze az első emberrel" (idővel majd ez is lehet mint kétségbeesett megoldás évek múlva, de erre is figyelmeztettem már pár kommentemmel előbb) mert én k. soha nem mondtam ilyet!

Még mindig a kérdésem értelmezésénél tartunk!

Egy mondatban: talán ki kéne nyitnia a szemét, mert lehet kissé csukva tartja és nem veszi észre azt amire vágyik! Mert lehet ez a gond csak! Ennél tömörebben nem tudom megfogalmazni!

2014. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
55%
bocs, kicsit összevissza lett ,egy lendületből íródott :)
2014. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
53%

#21


"Nem csukott szemmel mászkál?"


De leírta, hogy egy csomó férfival ismerkedett már, akkor miért járna csukott szemmel? Tényleg MINDENKIVEL ismerkednie kéne, legalább 1-1 randi erejéig, vagy mi...? Igen, tényleg nem értem, mit is akarsz kihozni ebből, mit javasolnál a kérdezőnek, hogy konkrétan mit tegyen. :D

2014. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%

Feltettem a kérdéseimet azóta azt értelmezzük itt a topikban, nem tudom a kérdező értette e. Előbbre nem jutottunk ennél.

Amikor a nyitott szemről beszélünk az nem azt jelenti, hogy a hajlandóság nincsen meg a másik ember(ek) felé, (ezért is ismerkedik) hanem észreveszi e azt amit keres amikor leül mondjuk velem szemben. Engem lát, vagy elködösíti az elvárás, a kép amit magában kialakított, és elsősorban az ítélet előre. "akivel ki lehet alakítani egy bensőséges viszonyt nehéz találni. Nincs annyi normális, megbízható, szeretettel teli ember, hogy bőven lehessen válogatni" Egyértelműen nem így van. Nagyon sok ilyen ember van. Szóval a kérdés még mindig az: miért nem veszi észre???

2014. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
40%
És egyből világosabb lesz amit az elejétől fogva írok: Ha most nem veszi észre, holnap, 1-2-3 év múlva miért venné észre? A probléma nem a szüzessége, hanem az, hogy miért nem talált senkit, miért nem vette észre. Ez a gondja, és erre kell (elsősorban magának) választ találni, mert ez a rákfenéje az egésznek. Amíg ez nincsen megoldva ezen a kérdésem elp*csölhetünk 30 éves koráig simán. (amikor jön a pánik, hogy még mindig semmi.) Erős a gyanúm, hogy a látásmód kérdése. (de ezt is írtam már :/ )
2014. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
53%

#24


"Nagyon sok ilyen ember van."


Szerinted, de biztos, hogy mindenkinek az a jó, ami szerinted jó...?

2014. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nagyon sok ilyen ember van köztük van találat.

Megtalálhatja köztük aki neki kell.

Ha arra gondolsz, hogy neki jó ez így: nem írta volna ki a kérdést ha tényleg így gondolná. Sőt, még a címben, és a leírásban is afelé hajlik a megfogalmazás, hogy tényszerűen nevezi "nem természetesnek" amiben van.


Én nem azt a lányt vélem felfedezni aki egyszerűen ilyen, és ez neki jó, hanem azt, aki érzi, hogy ez neki nem jó és már a válaszokat keresi hogyan legyen másképp.


És még mindig zavar az "kinek adja oda magát". (ezzel mint mindig most is az a bajom, hogy nem árucikk amit odaadunk, hanem valami amit megosztunk, és a másik is magát osztja meg velünk. Nem áldozat hozatal, vagy leereszkedő kegy a testiség. Ennek a kifejezésnek ilyen ize van, de ez már árnyalatnyi csak, dé én nem szeretem emiatt.)

2014. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy nem természetes. Viszont fura. 27 éves férfi vagyok, szűz, úgyhogy van rálátásom a dologra. Férfinál megértem, hisz folyton lekoptatnak, legyünk csak barátok, nem vonzódnak, alig lehet megismerni csajokat, nagyrészük foglalt már, és minden apró figyelemért teperni kell, kb átlátszó vagyok a másik nemnek. Viszont nőnél nem értem... amennyire én látom, még az előnytelen külsejű csajoknak is naponta bókolgatnak, kapják a sok lájkot, levelet közösségi oldalakon, előzékenyek/kedvesek velük, gyakorlatilag tucatszám válogathat még a nem túl szerencsés genetikájú csaj is. Aki meg szerencsés, arra 10ből 9 csávó "ugrik". Nem bírom elképzelni, hogy a sok csávó között akiket valószínűleg a "barátzónába" tettél, senki sem normális. Ez a tökéletesség hajszolása, ez ami irreális, hisz tudom nyilván gyakran hallod milyen szép/különleges vagy, de igazság szerint te sem vagy tökéletes, ahogy senki. Inkább olyat keress akivel jólérzed magad. Legalábbis én ezt tanácsolnám. Ne azt nézd mi nem jó valakiben, inkább azt, mi a jó benne. :)
2014. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nos, a helyzetemet tekintve szerintem az igazság - ha lehet egyáltalán igazságról beszélni - valahol Dowd és Agnes között van. Túlkoros vagyok, és olyan korban vagyok teljesen tapasztalatlan (de úgy, hogy még kézen fogva sem jártam senkivel), amikor már "nem illik", amikor a nők esze inkább a gyerekvállaláson jár. Ennek megvolt, megvan az oka, de ez most lényegtelen (és félreértés ne essék, nem panaszkodni/siránkozni/szánakozni szeretnék a helyzetem miatt, nekem ezzel semmi bajom nincs).

Szóval azt teljesen érzem magamon, amit Dowd írt le, de igazat adok Agnesnek is: nem kell mindenkivel leállni, aki nem éri el az elvárásaid. Egyetlen egy férfival találkoztam, aki nagyon-nagyon bejött, de ez sajnos egyoldalú maradt. Nem vettem észre, hogy esetleg tetszettem volna valakinek? Mindig az a típusú lány voltam, aki ha a barátnőjével ment valahová, biztosan a barátnőjére figyeltek fel. Ezt soha nem értettem - biztosan a kisugárzás. :-) Nem tartom magam csúnyának (és defektesnek még inkább nem, ahogyan biztosan sokan gondolhatjátok), rendszeresen sportolok, tanulok, dolgozom, utazgatok, színházba járok, azaz nem otthon ülök, de az "igényesebb" szórakozásokat kedvelem, viszont ide meg általában már párral jön az ember. :-)

Szóval Dowd azon véleménye, hogy még pár múlva is ott állhat tapasztalatlanul a Kérdező, simán bejöhet. Viszont Kérdező, abban vagy jelentősen más, mint én, hogy te keresel partnert, én viszont nem. De javaslom, hogy semmiképpen se görcsölj ezen, és csak optimistán. :-)

2014. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésem nem arra irányult, hogyan oldhatnám meg a "problémámat",hanem hogy miért nem természetes az, ha egy lány huszonévesen szűz. Ha már egyszer az persze teljesen természetes, hogy valaki 15 éves korában elveszti és 25 éves korára túl van egy csomó pasin. De ők azok ezek szerint akik nyitott szemmel járnak és tudják, hogy mi kell nekik!?! Talán én átestem a ló túloldalára, de sztem a másik oldalon meg ezek a lányok vannak. Viszont az ő életvitelük normálisnak, természetesnek van beállítva. De talán abban egyet értünk, hogy az arany középút lenne igazából a normális. És én ide sorolnám magam. Nem az van a szemem előtt, hogy azonnal azt a férfit találjam meg akivel családot is fogok alapítani. Persze én ezt se bánnám, ha csak egy férfi lenne az életemben, de az ellen sem vagyok hogy legyen 2-3 kapcsolatom mielőtt megállapodom. Na és ha az arany középútról van szó megint csak azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem olyan egyszerű azoknak párt találni akik ezt járják. Mert igen, itt azért már vannak elvárások azért, de nem kell egyből túlzásokra gondolni. Ezeknek az embereknek van az életükben olyan időszak mikor sokáig egyedül vannak (1-2 év is lehet), mert ők nem találnak azonnal valakit a szakításuk után 1 hónappal. Nekem az első kapcsolatom időpontja csúszik. De ez sem olyan fura, mert mondjuk én 19 évesen kezdtem el ismerkedni, mikor egyetemre mentem. Előtte azért nem mert nem érdekelt a téma, én 15 évesen még játszottam, nem szexeltem és végig gimis koromban még nem éreztem érettnek magam ehhez, jobban érdekelt a hülyéskedés barátokkal, meg a hobbijaimnak élni. És egyáltalán nem bánom. Szóval elkezdtem ismerkedni 19 évesen, de nem jött össze azonnal, 2-3 év közben meg gyorsan eltelik, ha az ember nem csak ezzel foglalkozik, hanem közben építi a jövőjét. És akkor máris 20 felett vagyok és kezdenek rám furán nézni, hogy vagy nem vagyok normális vagy elképesztő elvárásaim vannak, vagy egyszerűen képtelen vagyok nyitott szemmel járni.
2014. máj. 24. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!