Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem természetes az, ha...

Miért nem természetes az, ha egy lány még huszonévesen is szűz?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a biológiai érettség alapján korábban lenne természetes elkezdeni szexelni, de az ember nem csak ebből áll. Elmével meg szívvel is rendelkezik és ha innen nézzük igenis nagyon fontos és nagy dolog az, hogy kinek adja oda magát, nem csak elsőre, hanem egész életében. És már nem az ősvilágban élünk, hogy csak az ösztön számítson. Olyan embert pedig, akivel ki lehet alakítani egy bensőséges viszonyt nehéz találni. Nincs annyi normális, megbízható, szeretettel teli ember, hogy bőven lehessen válogatni. Sztem nem meglepő, hogy valakinek még huszonéves koráig nem volt szerencséje.

2014. máj. 23. 20:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%

Dowd-nak ez a mániája, hogy csak az az egészséges ember aki 16 évesen már elveszíti mert az embert ekkor kezdi el érdekelni a dolog és aki egészséges az ki is éli a vágyait azonnal és pont, különben ha nem akkor valami beteges, elferdült személyiségű egyén válik belőle + nem lesz képes kezelni egy párkapcsolatot, ha nem tapasztalja meg tinikorban, milyen egy kapcsolat.


De ez nem így van szóval nem kell rögtön azt hinni, hogy selejtes vagy biztos.

2014. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%

Nem mondtam, hogy selejtes, és nem mániám :)

Azt mondom, hogy vastagon benne van a kérdező. (pl: túl válogatós) A szerencsével nem kell takarózni.

Ágnes

Szavaidból egyértelműen látszik, hogy egyáltalán nem figyeled miket írok

2014. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%

A 6-os válaszolóhoz hasonló nőből kellene nagyon sok. :)

Bárcsak találkoznék egyszer egy hozzád hasonlóval az életben... :)

A kérdésre is válaszolva a buták és felszínesek szerint nem természetes ez a dolog,szerintem teljesen jó.Bár igaz jómagam is szűz vagyok még,de mindenkinek más fér bele igazából a világban.

22/F

2014. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%

#12


Nyilván nem látom az összes választ amit írsz ezen az oldalon, csak 1-2 ilyenre emlékszem. A "túl válogatós" meg nem hiba, általában azért a normális emberekre nem jellemző, hogy totálisan képtelen dolgokat várnának a leendő partnerüktől, de hát manapság nehéz megtalálni a "tökéletest" a sok szemét között. Az meg nem tudom, miért baj, ha valaki nem adja fel 20 évesen mert addig nem találkozott olyannal aki tényleg jó lett volna neki, és kezd el próbálkozni mindenkivel, hátha egyszer összejön... Nekem sem kellett össze-vissza próbálkoznom, most mégis van egy olyan barátom amilyen akartam és minden rendben van, örülök, hogy nincs 5-6 elfuserált kapcsolat a hátam mögött.

2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
58%

huhhh előlről

A nemiség természetes, ez világos. A felfedezése is az. Ez nincsen korhoz nincsen kötve. (nem tudom honnan jött ez a 16 évesen veszítse el akkor egészséges, de totális képzavar) Az, hogy szűz engem egyáltalán nem érdekel, ha szerelmes, és van párja felőlem lehet 14, és 30 is, nem ez a lényeg!!!! Amikor megkérdezik, hogy gáz e XY évesen szűznek lenni nem azt válaszolom, hogy igen/nem/nemérdekel/fordulj hozzám én elveszem (amivel tele a gyk) hanem azrt kérdezem, hogy XY éves koráig hogyan lehetséges, hogy senki nem felelt meg neki! Ennek oka van és ez tény! De nem az a fennkölt leányregényes cukormáz, amit egyesek minden áron el akarnak hitetni. A szexualitás, és párkapcsolatok érzelmi szintű felfedezése sem 20 évesen kezdődik, hanem jóóóóval előbb. A kérdés, hogy miért ugrotta át ezt, mi az ami miatt ez nem történik meg ,egy külön kérdés. Az én kérdésem mindig ez! Ezért kérdezem azt, hogy miért nem találta meg, miért nem került közel senkihez. Már bocsánat, lehet erőltetni a "szőke herceg betoppan fehér lovon" kötelezően elhihendő dolgot (és esetileg a megtörténtét sem vitatom) de nem eretnekség azt mondani, hogy ez 99%-ban k. nincsen így, és nem is lesz. Tehát az én kérdésem még mindig az: Miért nem volt még senki aki köze került hozzá? A "bőven" akar "válogatni", és nem volt "szerencséje". Nem szerencse kérdése, hanem látásmódé. És igenis nagyon sok fain emberke rohangál, akkor miért nem? Szóval a kérdésem nem változott, és választ még nem kaptam rá. Miért nem vette észre a sok fain embert? (van bőség belőle) Azért, mert nem látja, nem akarja látni, nem tudja látni, nem engedi magához közel, nem ott keresi ahol kéne, nem úgy, és ezek végtelen permutációja. És amig ezen nem jut túl, és nem tud rá válaszolni, addig ezt meg fogja kérdezni 23 évesen, 25, amig rá nem jön, fel nem adja, és ami rosszabb meg nem törik és "bárki jó". Ezért lehet engem lehül*ézni, csak éppen ő farag rá k. nem kicsit nem én vagy ti.

2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg látásmód kérdése...az én látásmódom pedig az, hogy olyan fiúhoz tudok közel kerülni akivel fizikailag,szellemileg és érzelmileg is meg van egy bizonyos szintű összhang. Valóban sok fain ember van a világon,de Te úgy gondolod nyugodtan lehet közöttük válogatni, mert ez a 3 (számomra alapvető dolog) simán meg van két fain ember között és működik is? Sok fiúval ismerkedtem. Volt akihez vonzódtam, de fejben nem értettük meg egymást. Volt akivel meg volt a szellemi egymásra hangolódás, de semmi fizika vonzalom nem kísérte. Volt akivel nagyon jókat elmélkedtünk és vonzódtunk egymáshoz, de nem szeretett vagy én nem szerettem őt. Mind jó emberek voltak. Hát én ezekre az esetekre utaltam a szerencsétlenség alatt. Azt hiszed akik nagyon fiatal koruk óta párkapcsolatoznak azoknál megvannak ezek? Akkor nem lennének már túl 5-6 kapcsolaton 22 éves korukra. Egyszerűen kevesebbel is beérik. Valakinek elég hogy fülig szerelmes és szarik arra, hogy a pasi közben megcsalta már 3x. Valakinek meg elég a testi kielégülést megkapnia a másiktól. Valakit meg az nem érdekel, hogy a másik szellemileg is a partnere legyen. Te is biztos megannyi példát látsz ezekre a világban meg a környezetedben. De mégis ők a normálisak, meg akik természetesen csinálják. Nekem meg nagyok az elvárásaim és válogatok. Hát akkor legyen így.
2014. máj. 24. 03:39
 17/37 anonim ***** válasza:
55%
megannyi példát számtalant látok mindre. A lónak két oldala van, mindkettő felé át lehet esni. Az én kérdésem, hogy nem estél e át te is az egyik felé?
2014. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%

#17


Mondom, hogy mindenképp azt akarod kihozni, hogy nem normális akinek nem volt még huszonévesen kapcsolata!! :D Jó, lehet nem úgy, ahogy először írtam, de akkor is addig kötekedsz amíg valahogy belemagyarázod, hogy az illető a hibás 100%-ban.


Leírta a kérdező is, hiába "fain" két ember, a dolgok nem úgy működnek, hogy xy nagyon "fain" és kl is az és akkor ők rögtön alkothatnak is egy párt. Nem pár jó tulajdonságon múlik a dolog, egyesek ennél kicsit komplexebbek...


Nekem annyi "elvárásom" volt, hogy ha valaha lesz barátom, ő olyan legyen mint én - nyilván nem úgy, hogy tökéletes másolatom legyen, csak úgy nagyjából. Olyannal meg nem találkoztam egészen tavalyig, a többiekkel akiket ismertem, meg nem éreztem volna jól magamat, ezt tudtam, szóval nem érdekeltek, most ezzel mi a probléma? Miért akarsz rávenni valakit, hogy érje be olyannal akivel nem érzi, hogy igazán jó lenne a dolog, mert hogy "hátha közben meggondolja magát"?

2014. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
56%

Ágnes

Nem kihozom, hanem érvelek. Szakemberek által lefektetett irány alapján. Úgy tűnik hiába magyarázom. Jó legyen. Ha ebben bíztatni akarjátok a kérdezőt, hogy ez így teljesen rendben van, tegyétek. De felhívom a figyelmet, hogy ez neki nem lesz jó hosszú távon. Nagyon nem.

2014. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
21%
Inkább biztatok bárkit arra, hogy várjon amíg tud, mint arra, hogy jöjjön össze az első alakkal akivel legalább két értelmes mondatot tudnak váltani aztán lesz ami lesz. Pszichológus vagy talán, vagy mire célzol ezzel a "szakemberek által lefektetett irány alapján" szöveggel? A pszichológusokkal pont ez a baj, hogy bemagolnak mindent a tankönyvekből aztán mindenkit bekategorizálnak valami sablonba, utána meg mindegy mit mond az ember, ha a sablontól eltérő gondolkodást mutat = "beteg" az illető és mindenáron ezt akarják kihozni. (Bár lehet nem vagy az és másra értetted ezt az irányt, mindenesetre a stílusod alapján kinézném belőled.)
2014. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!