Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még a lenti videó után is úgy...

Még a lenti videó után is úgy gondoljátok, hogy a gazdagság automatikusan nőhöz juttat?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg egy szánalmas, nyafogó csávó, hasonló, mint az itteni szüzek. Állandóan ismétli önmagát, ami az őrület jele szokott lenni.



2014. máj. 27. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs itthon mustár bassz***ameg! Pedig kéne a virslihez. Nem tudsz adni véletlenül?
2014. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyilván nem automatikusan, vagy telefonálsz és jönnek :D vagy csak segít a párkeresésben :D eki már egyedül él és komoly kapcsolatot tervez az nem fog összejönni egy atom csóró faszival, akárhogy is ámítják magukat a nők
2014. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ocsmány pofával és hozzáállással nem csodálom, hogy senkinek sem kellett... Szerintem még a pokolba sem engedik be, nem hogy a Mennybe :D
2014. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen úgy lehet a bejárónőd 1 ben a ku rvád
2014. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig kinézetre sem vészes az a fickó. Mondjuk én a helyében nagyívből tojtam volna le ezt a barátnős dolgot, inkább luxus prostiztam volna.

Amúgy állítólag külföldön normálisabb lányok vannak, csak itthon ilyen pénzéhessek:))

2014. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két diáklányt és egy férfit agyonlőtt


erre nőgyűlölet ellenes mozgalom indul :D LOL

2014. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudom az ilyeneket.
2014. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy őt nemjuttatta nőhöz a pénze még nem jelenti hogy mást sem. Amúgy meg a legtöbb 20 fölötti szűznek nem a vagyonhiány jelent problémát hanem a közösségb való beilleszkedés.

Én nem olyan nőket védő szervezetet alapítanék hanem egy olyant amely még a közösségbe nehezen beilleszkedőknek is felkínálja a másik nem megismerését.

2014. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!