Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok a szüleiteknek,...

Elmondtátok a szüleiteknek, hogy elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Nyilván nem utána 5 perccel, hanem mikor "leülepedett" a dolog

Nemet is légyszi


2014. jún. 2. 21:07
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ha azt akarom, hogy apám vasvillával szúrja keresztül a barátomat és azt, hogy anya minden nap megkérdezze tőlem "Mi volt? Lefeküdtetek?" akkor igen. Egy idő után persze én is elmondtam anyának, de apa még nem tud róla.
2014. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

anya tudta, számított rá, és a csipkelődéseire (védekezzetek, ha bánt, kitöröm a karját stb.) reagáltam csak, elég egyértelműen, "nem volt semmi baj, ne aggódj, jó volt".

apa nem tudja a mai napig. de azért valszeg sejti, hogy ennyi idősen már nem vagyok szűz. (20+)

2014. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Fölösleges elmondani, mert tudják. De amúgy sem hiszem, h odaállnék eléjük ezzel. Persze, ha rákérdeznének nem hazudnék. 20+F
2014. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nálam anya rákérdezett, gondoltam nem fogok hazudni, csak furcsa volt...

18f

2014. jún. 2. 21:51
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem. Mi közük hozzá? Én sem vagyok kíváncsi az ő nemi életükre.


Úgyis tök egyértelmű, ha már minden hétvégét együtt töltünk, hogy valamikor megtörtént.


24 voltam akkor egyébként.

2014. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam aznap mikor megtörtént, a szüleimnek programja volt estére és mondtam nekik, hogy este átjön a barátom. Persze megtörtént, aminek meg kellett történnie, és másnap rákérdezett anya, hogy "na mizu?" Elmondtam neki, és nem volt semmi gáz...megkérdezte, hogy elmondhatja e apának, mondtam, hogy hááát ha muszáj (egy szem gyerek vagyok), nos ő kicsit nehezebben dolgozta fel, úgy tűnt mintha duzzogna, vagy haragudna rám, ez tartott kb 1 hétig, aztán elmúlt. Évekkel később beszélgettünk erről apával, és elmesélte, hogy azért viselkedett úgy, mert féltett a csalódástól, hogy annak a fiúnak, nehogy csak egy skalp legyek, és hát persze benne volt az is, hogy az ő pici lányával most mi is történt...:) 26/L
2014. jún. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem. Apukámmal éltem akkoriban, ő gyűlölte a barátomat, tiltott is tőle, úgyhogy nyilván nem mondhattam el neki. 3 évig voltunk együtt, úgyhogy egy idő után nyilván rájött hogy nem csak nézegetjük egymást. Anyukámnak sem mondtam el, bár ő nem nyilatkozott sem + sem - irányba az illetővel kapcsolatban.
2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyéjszakás kaland volt. Jó volt, nem bántam meg, de a szüleim lenéznének érte, hogy nem stabil kapcsolatban történt, ezért inkább jobb, ha nem tudják.
2014. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!