Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szerelemből 14 évesen...

Ha szerelemből 14 évesen elveszted a szüzességed az ciki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 19:48
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Elvan korcsosulva a világ sajnos :(. Ősszintén mivé lett ez a világ ? Mit művelnek manapság a csajok? 14 éves oda adják magunkat mindenkinek nem érdekli őket a holnap de ez a baj sajnos manapság ha a csaj szereti a pasit és nem akarja elveszíteni akkor inkább lefekszik vele mint hogysem elveszítse.

Figyej mondok neked valamit probáld ki lássuk barátod igazán szerete téged. Egyszerű mond meg neki azt, hogy te nem akarsz még lefeküdni vele majd csak a jövőben(pl. 16 éves korod után vagy ha már 1,5 éve legalább együtt vagytok). Ha elhagy 1-2 hét után akkor örülj annak mert akkor igyis-úgyis vége lenne. De ha nem akkor aztán majd oda adhatod magad de még szerintem azért várj vele.

Ha persze nem akarod nem muszáj, ez csak egy ötlet.

2014. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
megvolt :D mondtam, hogy minimum 1 év után és mondta rendben nehezen, de kifogja bírni mert szeret és tényleg szeret ezt tudom
2014. jún. 4. 20:00
 23/30 anonim válasza:
Legyen úgy remélem boldogak maradtok de ne add magad oda még várj vele! Kicsit érj még mert fiatal vagy.
2014. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

Szerintem gáz (bocsanat).

Es nem most hanem kesobb lesz majd ciki ha felnosz es vissza gondolsz.

En 15 evesen azt hazudtam mindenkinek h nem vagyok mar szuz mert annyira cikinek ereztem h az vagyok. Szoval tudom h te ezt mashogy latod mint az idosebbek akik itt magyaraznak (pl én xd ).

De persze ma már nagyon orulok h en is kivarattam a pasim es 17 voltam mikor megtortent.

Remelem barhogy is dontesz nem banod meg :)

2014. jún. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

hát jó nagy f/\szság most az itt kommentelő SJW-ok (keress rá) véleményére adni

csak szegény srácot sajnálom, akinek x hónapig csak a f/\szverés marad emiatt

nemhogy lefeküdnél vele és mindkettőtöknek jó lenne, mert ez így önzőség a javából

2014. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A kor miatt inkább fura de semiképpsem gáz. Ha szerelemből veszted el az pedig nem gáz inkább a normális kategóriába tartozik .
2014. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) kicsit aggódóm h ha kiderül a többiek mit gondolnának rólam...
2014. jún. 8. 18:57
 28/30 anonim ***** válasza:
Hát a szülők nem fognak örülni az biztos :)
2014. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
nem is akarom, hogy megtudják :)
2014. jún. 8. 20:40
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 voltam, mikor elveszítettem, a barátom 17. 9 hónapja jártunk akkor, és utána még két évig együtt voltunk. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Az lenne a ciki, ha ezt nem a szerelmeddel tennéd. :)) Szóval szerintem ha szeretitek egymást akkor nincs ebben semmi ciki, gáz vagy megvetni való. És erről nem kell bárkinek is tudnia, elég ha ti tudjátok. De a legfontosabb! Védekezzetek!!!
2014. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!