Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem hülyeség ez a "csak akkor...

Nem hülyeség ez a "csak akkor veszítsd el a szüzességed, ha szerelmes vagy" dolog?

Figyelt kérdés
Ha én így tettem volna, akkor még mindig szűz lennék 22 évesen, pedig volt egy barátom 4 évig.
2014. jún. 5. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem az.


Nem csoda, hogy nem érted, ha annyira veréb vagy, hogy 4 évig voltál kapcsolatban olyan emberrel, akibe nem is voltál szerelmes.:D

2014. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is hülyeség. Kevés esély van rá, hogy együtt marad valaki élete végéig, hogy csak szerelemből lehessen. És ha valaki 25-30 évig nem talál viszonzott szerelmet akkor meg szenved és becsavarodik? Persze, jó dolog ha van szerelem is, de szerintem bőven elegendő ha megbízik a másikban és kedveli. Túl nagy feneket kerítenek ennek. Tapasztalat amúgyis előny, azért érezni ha a másik nem tudja elengedni magát és görcsöl, hogy mit is kéne neki csinálnia, nagyon gáz. Amíg szűz voltam én is így gondolkodtam, de nem sok értelme volt, inkább csak veszítettem vele, hogy túlzottan gátlásos voltam. Viszont van akit csak a szerelem - és a csalódás- "tör be", hogy tudjon reálisan is gondolkodni.
2014. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb egy olyannal, akit szeretsz és már jó ideje cele vagy, mint akit felszedsz egy buliban részegen és mehet...
2014. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2. kommentelőnek csak első sorát olvastam, de a szerelem nem azt jelenti, hogy élete végéig együtt marad... ha 2 évig lesznek szerelmesek és együtt akkor 2 évig, és vele veszítette el akkor vele... szóval ez az élete vége dolog nem függ össze vele.

Szerintem nem hülyeség, én is így tervezem. 20 vagyok és szűz. És? De akkor is csak érzelemmel fogom csinálni mert én így terveztem el, ez ilyen saját cucc ( ami amúgy nem egyedi eset ). :) Nincs benne semmi " hülyeség ", sőt...

Jobb így, kapcsolatba a szerelmemmel, mint valakivel akit jobb esetbe csak ismerek...

Kérdező, én se vágom miért voltál együtt olyannal, főleg 4 évig, akit nem szerettél. o.O

2014. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, és szűz...nekem se kéne csak azért egy srác, hogy megszabadítson eme "nyomasztó tehertől"...
2014. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hé. Azt nem mondtam, hogy nem szerettem! Szerettem és jó volt a kapcsolat, de nem lettem szerelmes. Gondolkodtam, hogy az vagyok-e de utólag látom be, hogy nem voltam.
2014. jún. 5. 23:50
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy ki hogy csinálja, de én elég sok mindenről maradtam volna le, ha várok a szerelemre...
2014. jún. 5. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál volna le semmiről.
2014. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Részletezd már, hogy pl. miről maradtál volna le. :)
2014. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem hulyeseg leven h tini korunkban minden masnap szerelmesek vagyunk. :)


De ha te nem voltal, akkor jol tetted. En is hulyesegnek tartom h egyesek azert szuzek 30 evesen mert varjak azt az embert aki majd roppant csodasan megbassza oket. Dugni jo, felesleges vele evekig varni.

2014. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!