Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell okosan titkolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell okosan titkolni a szeretőt, hogy ne bukjunk le? Ötleteket kérek szépen, nem prédikációt. Szerelmes vagyok, és ő is belém, de külső okok miatt egyelőre nem legalizálható a dolog. Szóval mikre kell ügyelni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, nekem városban van a szeretőm, falun a barátnőm, sose buktam még le.


Így eltűnésképpen nem is tudnám, mert okkal vagyok a városban, és ha már ott vagyok szórakozok kicsit.


A városban kb 2-3 menetet szoktam letolni, ha hazamegyek van hogy a barátnőm is rám száll, akkor megint egy menet, de legalább már hosszú ideig bírom :D (dicsér is az ágyban). A szeretőm barátnőjével is lefeküdtem már, most próbálok összehozni egy duplást, elvégre tudnak egymásról :)


Kis város meg a falu is kicsi, kb fél órára vannak egymástól. Mondjuk egyébként már nem edzek de lehet a sok szextől vagyok formában :) Meg jó kondicióban.

2014. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, ennek örülök! De tippet nem kaptam, hogyan legyek óvatos. Pl. autóba beszállás, (Hol? Hogy?), telefonálgatás, ilyesmire gondoltam. Trükkökre. Nem vagyok túl rutinos.
2014. máj. 27. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Legjobb az ha sok km válasz el (tanácsos legalább 10) és van alibid. (mint nekem a városbajárkálás).


Jobb ha a szeretőt is beavatod hogy barátnőd van, mert nálunk az megoldható hogy szex közben is felvegyem a telefont. - Ő siri csöndben marad.


Általában nem telefonálgatok a szeretőmmel mert megbeszélem amit kell amikor nála vagyko mikor legközelebb stb. Ha mégis kell akkor rejtetten hívogat - és mivel a barátnőmet is hívogatják ilyen-olyan promociók vagy 90-es számról vagy rejtettről ő se gondol rosszat a rejtett számokról a telefonomban, meg én törlöm is ezeket a hívásokat rögtön.


A számát meg fejből tudom azt is törlöm ha kell.

Bár őszintén nem szoktam hívogatni.

2014. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Olyan rossz volt ezeket olvasni :(

En nem szollak le de nekem rossz erzes ilyet olvasni :(

2014. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem mi visz ra valakit hogy megcsalja a baratjat/baratnojet?:/
2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem vele van a baj velem.


Érzelmileg tönkretettek. Nem azért csinálom mert szeretem bántani, hanem mert nem vagyok már érzelgős.


Szex az első. Ezt élvezem.

2014. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat de nő vagyok és így még nehezebb!!Ha van még ötlet akkor írjatok!
2014. máj. 28. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk a vakvilágba nehezebb tanácsot adni.

Dolgozol,tanulsz, merre laksz, hol van a szerelmes, a pasiddal élsz, meg szokta nézni a telefonodat, vannak barátnőid (akikkel külön programokat csinálsz), szoktál munka ügyben vidékre járni...?

Ha nem akarod itt, akkor írj privátban.

2014. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Én a tanáromnak vagyok a szeretője, egy helyen is lakunk, sőt 2 utcával arrébb.

Mi már fél éve vagyunk együtt, és eddig senki nem jött rá. :)csak kell egy alibi, ha megkérdezik, miért láttak vele.

2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ja és ne mutatkozzatok egy nyilvánosan...

Én mindig ugy megyek fel hozzá, h a lakása előtt vár

2014. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!