Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez általános vagy csak nálam...

Ez általános vagy csak nálam van így?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem ela szüzességem /19F/ és azóta voltam már párszor (kb 10-szer) csajjal de nagyon hamar (2-3 perc alatt elmegyek). 1 hónap alatt volt ez az egész dolog. Bele kell jönni a nemi életbe vagy velem van baj?
2010. jan. 1. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kezdő fiúkra jellemző, hogy hamar elmennek, de ezen lehet segíteni.

Nézz utána, tele van az oldal ilyen kérdésekkel.;)

2010. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

édes bogár, nincsen veled az égvilágon semmi baj. a barátomnál ugyan ez volt a helyzet, de tudod.. gyakorlat teszi a mestert ;)


nálunk a következő segített megoldani, tanácsolom neked is:

a legjobb, ha otthon próbálkozol, nyugiban. az élvezés határán állva fogd vissza magadat! érzed te is, hogy még egy milliméter és elmész... előtte állj meg és amikor picit alább ad a heves érzés folytasd újra, nagyon finoman. így 4-5 percig is tarthatod magadat, ha nagyon jól belejössz és közben orgazmusérzésed lesz. így megtanulod a magömlésmentes orgazmust, hiszen az orgazmusérzet és az ejakuláció szétválasztható. a barátomnak fél év kellett, mire helyrerázódott a probléma, most viszont minden a csúcson van nálunk az ágyban!

ha egy szeretkezés alkalmával hamar kielégülsz, figyelj oda arra, hogy a lány ne érezze, a barátom 5 perc alatt elsült én meg itt maradtam...

nem az a fontos, hogy őt azonnal kielégítsd és puff, a lányoknál hosszadalmasabb ez a folyamat, a lelkiek is számítanak. kényeztesd, nyalogasd, szívogasd, csókolgasd, használd az ujjaidat... ;)


kitartás, bele fogsz rázódni!


puszi,

ildi (20)

2010. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugjál öreg asszonyt...ott fogod bírni akár órákig is... ha egyáltalán előtte felállítod..:DDD
2010. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért mész el hamar mert későn vesztetted el és nagyon kívánod a szexet.Ha megszokod majd és rendszeressé válik akkor egyre jobban tolódni fog ez az idő.
2010. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!