Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Mibe menjek a sulis...

SÜRGŐS! Mibe menjek a sulis discoba? Általános suli és 12 éves vagyok. Nem akarok utcalányosan kinézni de van agy nálam 2 évvel időssebb fiú akinek nagyon tetszeni akarok. Képeket is kérek!

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen discoba mész? Hánykor...sok mindentől függ. Írdd meg és úgy könnyebb.
2010. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csakúgy lesz egy disco.Nem beöltözős.5-8ig(általános suli nem tok vele mit kezdeni).
2010. febr. 5. 18:56
 3/11 anonim válasza:
26%

nah hát mondom h én hogy öltöznék...én is 12 vok...szűkszárú farmernaci....hosszú szárú csizma...de nem magassarkú...felső pedig valami ami feltűnő de megy a csizmához és jól érzed magad benne...és engedd el magad teljesen....amugy attól függ hogy a fiú rapper rocker vagy csak egy egyszerű átlagos fiú,stb.ha emos akkor mindegy csak fekete legyen...egy fekete miniszoknya egy pink/fekete kockás jégerrel vagy harisnyával tök cucc...


12/L

2010. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sztem nem rocker,repper, és nem is emos!Általában egy kékfekete csíkos pulcsiba van +farmer vagy egy lilafeketepulcsi+farmer.
2010. febr. 6. 16:48
 5/11 anonim válasza:
Sztem. neked nem kell úgy öltöznöd mint amilyen a srác csak add magad!:)
2010. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK!Én arra gondoltam higy egy fekete csőnadrágba és egy világoskék csillogós nyakbaköthető felsőben és vagy bokacsizmában vagy egy fekete pántos szandálban.Ehhez mit szóltok?Nem túl ku*vás?
2010. febr. 7. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:

nem túl qrvás..;)csinOs leszel szerintem ^^

és ink. bokacsizma mint a szandál.. :D

2010. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 13 vok és nekünk is most lesz és elmondom én mit fogok felvenni:

csőnaci, dorkó, és fogok venni egy olyan felsőt aminek az ujja könyökig ér, alul feszes és fölül lelóg az egyik vállamról és na:D

2010. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Méégse zt veszem fel!A fekete csőnadrág marad és vagy egy denevér ujjú vagy egy kosszított ujjú felső+Bokacsizma!Ez hogy tetszik?
2010. febr. 9. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez is jó, de nekem az első összeállítás jobban tetszett.:D
2010. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!