Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok tudnátok adni néhány...

Lányok tudnátok adni néhány fontos tippet az első szeretkezésem előtt? 17/L

Figyelt kérdés

Lehet itt vagy privátban is.

Nagyon sokáig gondolkoztam a szexen és most jutottam el oda, hogy ki szeretném már próbálni.

Nincs barátom, de szeretném tudni, hogy mire kell figyelni meg ilyenek.

Előre is köszönöm!


2014. máj. 2. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kivel akarod csinálni? :D
2014. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÁLLOK rendelkezésére. :D
2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1, hát nem veled

de nem is veled, 2

2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normális embereket, és kommenteket kérlek titeket :(
2014. máj. 2. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb hogy a szerelmeddel próbáld ki :)
2014. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabb tanácsa az, hogy legyél szerelmes és azzal akard csinálni aki szintén ugyan így érez irántad! A többi jön magától. Nem kell ehhez technikai bravúr.
2014. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legfontosabb, hogy ha felszedsz valakit, és érzed, hogy nem túl figyelmes már az elején, akkor ne vele csináld. a csóknál már észreveszed, hogy letámad vagy jól csinálja.
2014. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, később bánnád meg ha olyannal feküdnél le akit valójában nem szeretsz, csak le akarsz feküdni valakivel.

Türelem, jönni fog az igazi, és akkor tuti jobban fogod magad érezni, hogy még szűz vagy, és nem valami ismeretlennel vesztetted el

2014. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
eloszor is olyannal tedd meg akit szeretsz, masodszor vedekezz mindenkepp (ezeket az alapveto dolgokat altalanosban elmondjak). elofordulhat hogy kellemetlen, szuro, feszito erzest erzel majd, meg esetleg verezhetsz is, akar napokig is fajhat "ott", de az is elofordulhat hogy semmi rosszat nem fogsz erezni es nagyon is elvezni fogod az aktust...ez fugg attol h mennyire vagy szuk, meg a jovendobeli parodnak a meretetol is fugg...semmikepp ne stresszelj ra, legyen elojatek hogy mineljobban be nedvesedj ugy kevesbe fajhat a dolog, de legfokepp ismerd meg magad, csinalj-ha akarsz- onkielegitest...ezalatt nem azt ertem h fogj meg egy kigyouborkat es dugd fel, mint okos tarsaink, probald eloszor egy ujjadat majd kesobb ket ujjadat is feldugni, ha oda jutsz h pasival csinalod ez is segithet h ne fajjon, vagy kevesbe fajjon... sok sikert, remelem tudtam segiteni! :)
2014. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!