Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki hol es milyen korulmenyek...

Ki hol es milyen korulmenyek kozt veszitette el a szuzesseget. Megfordult olyan is, hogy terveztettek az elso alkalmat de nem tudtatok hova menjetek, mert egyikotok sem vihete haza a szulei miatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A biosztanárommal a bioszterem padlóján. Hú még most is felizgulok ha rágondolok!

L/14

2010. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nálatok történt a baleset, anyukáddal!
2010. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem.
2010. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

a balatoni nyaralónk sufnijábaan egy 33éves családapával...

L/17

2010. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én a barátom szobájában, úgy hogy a szülei ott tvztek a szomszéd szobában. xD laza volt xD
2010. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a barátom lakásán sötétben egy ágyon :D
2010. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyarország legmagasabb csúcsán a Kékestetőn, csúcs érzés volt.
2010. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én az ágyamban :)

a barátnőm pedig velem, kocsiban... :S

előtte próbáltuk hangulatosabb körülmények között is, panzió, stb., de csak sokadikra sikerült a dolog. :)

f

2010. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Buli közben, rámmászott egy csaj kivittem, és a nem messze lévő használaton kívüli síneken megkapta az ívet, akkor 15 voltam. 18/F
2010. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam és két 17 éves sráccal hárman voltunk Balcsin biciklitúrán. Mindenki kis kétszemélyes sátorban aludt egy ott felszedett csajjal, ...kajs pia...kis éjféli meztelen fürdőzés után... én is bevonultam a csajjal a sátorba. Valami bögyös kemény testű paraszt csaj volt .Azt mondta 18 volt, de most visszagondolva volt az 20 is...kétszer leszívott, a harmadik menetnél már bírtam vagy 15 percig amikor a meleg nedves lyukat éreztem. ......Aztán elaludtunk (legalábbis én) , ki voltam teljesen ...mikor felébredtem a csaj nem volt ott..... és a biciklim sem...azóta nem láttam, nevét se tudom:)
2010. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!