Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomról lenne szó....

Első alkalomról lenne szó. Mit ajánlotok?!

Figyelt kérdés
17F - mivel kezdjem az előjátékot? tudom..csókolgatás stb..aztán ? ujjazás vagy orál? mit fog szólni ha csak úgy elkezdem a dolgokat? szívesen fogadok bármilyen tanácsot addig,amíg értelmes!

2014. jún. 17. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Közeledik a megfelelő alkalom és nem akarsz csalódást okozni. :)

UI: Remélem tudtunk hasznos tanácsokat adni.

2014. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 6 vagyok, nekem válaszoltad, hogy "még sehol sem tartok,teljesen tapasztalatlan vagyok"


Ha megfogadsz esetleg egy tanácsot egy felnőtt nőtől, ebben az esetben én maradnék még egy jó darabig a pettingelésnél, és annál, hogy simogatással és orális kényeztetéssel juttatjátok el egymást az orgazmusig.


Ha ebben már ügyesek vagytok, és megismertétek egymás testét, megvan a kölcsönös bizalom, közelebb kerültetek egymáshoz testileg-lelkileg annyira, hogy már inkább várakozásteli izgalom van bennetek, mintsem szorongás vagy félelem az első alkalomtól, akkor egy idő után úgyis érezni fogjátok, hogy vágytok már a szeretkezésre, és tudni fogjátok, hogy mikor van itt az ideje.


Nem tudom, hogy elhiszed-e nekem, de mind a kettőtök számára nagyon nagy különbség, ha úgy szeretkeztek életetekben először, hogy a barátnőd legyőzi a félelmeit annyira, vagy enged a sürgetésnek, hogy ENGEDI, hogy megtörténjen, vagy már ő is nagyon-nagyon VÁGYIK minden porcikájával arra, hogy szeretkezzen veled.


Számodra is van jelentősége, a legtöbb nő életében pedig meghatározó élmény az első szeretkezés olyan szempontból is, hogy később mennyire örömmel és felszabadultan fogja megélni a saját nőiességét és a szexualitását.


Ha az orális kényeztetéshez szívesen fogadsz tanácsokat, akkor azt tudom mondani neked, hogy női szemmel nézve

a legjobb és leghasznosabb leírást és gyakorlati tippeket, amiket amit én valaha olvastam ezzel a témával kapcsolatban, itt találod:


9. hozzászólás (Dowd nevű felhasználó válasza)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..


Remélem, te is hasznosnak fogod találni.


Nyilván sok gyakorlást és kísérletezést igényel, és összehangolódást a barátnőddel, de szerintem megéri, mert biztos vagyok benne, hogy ő nagyon hálás lenne érte. :-)

2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem sietünk sehová:) még csak kialakulóban van a dolog,mindennek el jön az ideje:)

köszönöm szépen a sok hasznos tanácsot,Dowd felhasználó egyéb tanácsait már olvastam,ezt sem hagyom ki!:)

2014. jún. 17. 22:36
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Tudom már késő de másnak még jól jöhet!



1. Csókolgasd

2. Haladj fentről lefelé

3. "Cumiztasd"

4. Az meg már magától jön.🦋

2020. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!