Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok és még...

20 éves fiú vagyok és még szűz. Az utóbbi időben kétségbeestem, és nagyon bánt, hogy az vagyok. Nagyon idegesít a dolog és így önbizalmam sincs, kicsit antiszociális is lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy hivatásos hölgyet.
2014. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nahát, én is ugyanez vagyok, csak egy évvel korábbi kiadás. :D
2014. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én meg egy évvel idősebb kiadás.
2014. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Keress fel egy hivatásos hölgyet."


Pszichológusra gondolsz?

2014. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy pszihológusnak csak akkor van haszna ha le is fekszik veled.

Én is ilyen vagyok, nem voltam ilyen elcseszett, csak emiatt lettem az.

Menj egy prostihoz én is ezt csinálom, utána legalább pár hétíg jólérzem magam, és elhiszem, hogy ember vagyok..

2014. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
velem is ez volt elmentem házhoz dugtam egyet és rájöttem hogy nem is nagy szám egy dugás aztán jobb kedvem lett.
2014. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy ügy, hogy ennyi évesen szűz vagy...
2014. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

A férjem is szűz volt 20 évesen. A 21. szülinapja előtt 1 hónappal vesztette el velem a szüzességét. 2 héttel az után hogy összejöttünk.:) én 24 éves voltam akkor. 1,5 évre rá elvett. Én voltam/vagyok az egyetlen kapcsolata. Sose vágyott kalandokra.


Ha zavar, ismerkedj, szerezz barátnőt és szexeljetek. Mi a gond?

2014. jún. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 tipikus nő vagy.

Nyilván ha valaha is érdekelt volna egy nőt nem lenne még szűz.

Szerintem nem tudod elképzelni az életed anélkül, hogy naponta ne akarnának 20 n megdugni.

Ha férfilennél rájönnél, hogy leszarnak, mert túl nagy a kereslet a nőkre, és így válogathatnak.

2014. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha FÉRFI lenne, nem lenne gondja nőt találni amikor akar. Nem kell picsogni meg rinyálni hogy minden nő szemét. Próbálkozni kell.


Én is rinyálhattam volna hogy minden pasi szemét, mert próbálkoznom kellett, de nem tettem, hanem léptem az ügy érdekében, és lett partnerem. A férjem is lépett, és lett partnere amikor vágyott rá hogy legyen. Ennyi.

2014. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!