Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok és még...

20 éves fiú vagyok és még szűz. Az utóbbi időben kétségbeestem, és nagyon bánt, hogy az vagyok. Nagyon idegesít a dolog és így önbizalmam sincs, kicsit antiszociális is lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem eléggé férfi, az nem a nők hibája. Lehet tovább hisztizni, de a lényegen nem változtat.
2014. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom 9-es, én is nő vagyok, mégse bagózott rám soha senki...

Úgy látszik rám nincs kereslet :D

Szerintem is nyitni kéne próbálni, de mivel engem nem érdekel a dolog jelenleg, ezért nem is várhatom el, hogy mások közelítsenek.

Ez a kedves kérdezőre is vonatkozik. Kétirányú a dolog. Neked is tenned kell érte, még ha nehéz is.

2014. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
szia! Szerintem ne izgulj, fogsz magadnak találni egy aranyos kedved lányt aki lehet hogy hasonló cipőben jár, ha nem akkor pedig megértő lesz veled! Egyáltalán nem baj, h még nem feküdtél le senkivel. Nekem van ismerősöm fiú/lány aki 24 évesen vesztette el. Szóval ha itt lesz az ideje akkor csak bátran, lehet elsőre nem jön össze akkor se parázz...
2014. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Macy@ válasza:

Szia! szerintem se aggódj! :) Mindenkinek megvan a párja a világban. Valaki végigmegy a fél városon amíg megtalálja és vannak olyanok, mint te vagy én, akik nem pazarolják az idejüket holmi 'kalandokra', hanem csak az igazira fordítják a figyelmüket. Másrészről, ha összejönnél egy nem szűz lánnyal, akkor biztos, hogy nem ítélne el... a lányok nem ilyenek...

Ha nem vagy reménytelenül ronda, nincs három füled és nem vagy egy tuskó, akkor szerintem nincs mitől félned... csak még nem jött el a te időd! :) 18/L

2014. júl. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14


Jó olvasni, hogy vannak még ilyen rendes, aranyos lányok.

2014. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen valóban jó ezt olvasni. Nem vagyok annyira csalódott. Nagyon köszönöm! :)
2014. júl. 1. 17:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeesni. Tudatosítsd hogy ez nem ciki, nem maradtál le semmiről, nem csak erről szól a világ ... és vissza fog térni az önbizalmad. Én is 20 éves vagyok és szűz (lány). Már bele törődtem abba is hogy 5-6 év múlva is így lesz, de azért van önbizalmam és próbálkozom.
2014. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaj min paráztam:)) így visszaolvasva nagyon vicces szinte nem is ismerek magamra. Azóta túl vagyok egy pár dolgon :P Csak nevetek magamon :))))
2016. máj. 16. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!