Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire tud demoralizáló...

Mennyire tud demoralizáló lenni egy 25 feletti szűz férfinak, hogy azt látja, az éretlenebb tizenéves pasik jó része is volt már kapcsolatban, volt már része szexben? Tud hatni az önértékelésére ezeknek a férfiaknak (mekkora részükre? )?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az enyémre szarul hat..nagyon......

24f pedíg egyszer már voltam nővel, de így is.

2014. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy az élet ezen területén nem lettek sikeresek, megbuktak (bár remény van a pártalálásra, de fogy).
2014. jún. 27. 23:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Még ezek a srácok jó része semmit le nem tett az életben, máris ott ülnek a húsosfazék mellett és jókat eszegetnek belőle. Kissé igazságtalan nem? Más meg megdolgozik érte, gürizik mégis,,éhen hal,,. Ha lehet így fogalmazni.
2014. jún. 27. 23:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért kell másokhoz hasonlítgatnod magad?
2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kell/ene. De megkerülhetetlen, ha ezt látja az ember sokszor.
2014. jún. 27. 23:33
 6/17 anonim válasza:

"tizenéves pasik"


Jót nevettem. Ti tényleg ennyire idióták vagytok? :DDD

2014. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen így van, így érzek én is. Ez már szinte megalázó is amellett, hogy demoralizáló. Ezt egyszerűen nem lehet elkerülni, mert ezt lehet látni mindenütt, ha kimegy az ember valahová.
2014. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is így jártam, és nem hallgattam az egyetemen a haverjaimra, akik azt mondták, hogy miért csak tanulsz, miért nem mész le soha diszkóba bulizni, szórakozni? Nem fogsz majd tudni jó dolgokra visszaemlékezni az egyetemről, csak a tanulás fog eszedbe jutni. Ugyanúgy lesz nekem és neked is diplomád, csak én élete, csajoztam, szórakoztam, te pedig nem éltél. Visszagondolva, milyen igaza volt. Sok csaja volt, nekem egy sem. Ugyanúgy elvégezte ő is az egyetemet, csak nem 4 essel, mint én, hanem 2 essel. Ugyanúgy lett neki is megfelelő munkahelye, csak ő vissza tud emlékezni jókra, elsajátította a csajozást és most abból profitál, hogy ért a nők nyelvén és van mindig csaja a mai napig is. Nekem meg senkim, mert nem jártam szórakozni, nem éltem. Most szeretném pótolni az elmulasztott éveket, de nem könnyű, sőt szinte lehetetlen.
2014. jún. 27. 23:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Megbántam.
2014. jún. 27. 23:59
 10/17 Noydra ***** válasza:

8: Ezt akkor kellett volna jobban átgondolni...

Most már valóban nehezebb lesz.

2014. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!