Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire tud demoralizáló...

Mennyire tud demoralizáló lenni egy 25 feletti szűz férfinak, hogy azt látja, az éretlenebb tizenéves pasik jó része is volt már kapcsolatban, volt már része szexben? Tud hatni az önértékelésére ezeknek a férfiaknak (mekkora részükre? )?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még éled az életed, nem? Amíg meg nem halsz, lehet akárhány barátnőd.
2014. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan dühöt érzek amikor látom/hallom mások sikereit.
2014. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
28%
De basszus, miért nem mentek bulizni, ha ez hiányzik? Szánalmas, önsajnáltató banda.
2014. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ma 00:38

baz*d meg magad te hülye pi*csa!

kérdező te pedig ne foglalkozz az ilyen nyomorult nőkkel! én is kicsit hasonló cipőben járok mint te, bár nem ennyire szélsőséges a helyzet, de én is úgy érzem, hogy sok minden kimaradt. szerintem ki kell lépned a komfort zónádból és rövid idő alatt pótolni a lemaradást mert később sem lesz jobb. én azt tanácsolnám, hogy járj el ku*rvázni! egyszer legyél egy nővel, majd kettővel, egyszer nagymellűvel, másszor pedig másmilyennel. választék van, mert annyi az ilyen csaj pesten mint égen a csillag. plusz regisztrálj be szexpartnerkeresőre, hátha bejutsz egy zárt körű swinger buliba stb... szerintem élj!

2014. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
59%
Nem vagyok nő, de nem értem, hogy egy férfi hogyan tud ennyit sírni egy olyan dolog miatt, ami akarat kérdése. Vannak szórakozóhelyek, el lehet menni, nincs semmi akadálya. Egészen egyszerűen csak ki kell mozdulni és nem sírni egy anonim fórumon.
2014. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyedül elmenni? Igen, van 2 jó barátom, de távol élnek nagyon. Egyedül nem sok kedvem van ehhez. De muszáj lesz, már látom 28 évesen is bulizni menni.
2014. jún. 28. 12:02
 17/17 Noydra ***** válasza:

28 évesen bőven elmehetsz bulizni...

Ha jó a beszélőkéd, vagy könnyen alkalmazkodsz, egyedül is el lehet menni.

Be tudsz csatlakozni valahova társaságba akár.

2014. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!