Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhíthetném a vágyódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhíthetném a vágyódásom, és azt, hogy állandóan ráizgulok egy srácra, akinek sosem fogok tetszeni?

Figyelt kérdés
De tényleg. Állandóan bizsergek, ha mellettem van. Az illata, a szemei, mindene kikészít... Már attól is mini orgazmusom van, ha hozzámér egy ujjával. Mit tehetek ez ellen? Nagyon durván érzem mindig... Folyamatosan elképzelem őt ilyen-olyan helyzetekben, és egyre hihetetlenebb, hogy miket vált ki belőlem..
2014. jan. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szóval miniorgazmus...
2014. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hűű mit nem adnék, ha ezt tudnám arról a csajról aki tetszik nekem, hogy ilyen érzéseket váltok ki belőle .)
2014. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Osztom #2 véleményét. :)


Amúgy honnan tudod, hogy sosem fogsz neki tetszeni? Mire alapozod?

2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nem vagyok az esete, ezt ő mondta.
2014. jan. 17. 21:28
 5/5 guszti709 válasza:
Ez ifjonti korban teljesen normális!!!!!:-)
2014. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!