Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le a bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a bűntudatomat?

Figyelt kérdés

Tegnap a legjobb barátnőm rendezett egy kisebb összejövetlt, ahová a párommal mentünk. Párommal majd' 2 éve vagyunk együtt, ő életem szerelme, én pedig az övé. Teljesen kiegészítjük Alkohol is volt rendesen, a sör és a bor megtette együttes hatását: berúgtam. Voltunk egy páran, a barátnőm párja is ott volt, akivel nem nagyon szoktam beszélgetni, nem egy beszédes típus. Akkor sokat beszélgettünk, hasonló pályán vagyunk, hasonló eszmékkel. Beszélgettünk, és olyan magasztos dolgokat mondott, teljesen ámultam azokon amiket mondott. De csak mint ember.

Ma reggel rémlett fel, hogy én mit mondtam neki akkor. Nem is emlékeztem, nagyon alkoholmámoros voltam. Az hagyta el a számat, hogyha nem párom lenne életem szerelme, és ő sem az én barátnőmmel lenne, adnék neki egy csókot. Nevettünk rajta. NEm történt semmi, mégcsak nem is gondoltam komolyan. Nem az én esetem a srác, emellett imádom a szerelmemet.

Iszonyatos bűntudat gyötör... Mit tegyek? elmondjam páromnak? De én tényleg nem tennék soha ilyet... A világ legundorítóbb dolgának tartom... Felemészt a bűntudat.. Segítsetek!

( kérem csak normális válaszokat adjatok)


2014. febr. 16. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*Kiegészítjük egymást. (Lemaradt)
2014. febr. 16. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha felemészt a bűntudat + ittál és úgymondtad akkor semmi rosszat se csináltál sztem ne mond a pasidnak nagy valószínűséggel megértené dee jobb a békesség
2014. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Berúgtál, hülyeséget beszéltél. A helyedben nem terhelném feleslegesen egy ilyen dologgal a kapcsolatomat. Hagyd hátra és lépj tovább!
2014. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem akkor túllépni rajta.

Köszönöm nektek a segítő válaszokat!

2014. febr. 16. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el, felesleges nagy ügyet csinálni belőle. Bűntudatod sem kell, hogy legyen, semmi tragédia nem történt, sőt, még csak nem is olyan borzasztó dolgot mondtál, hanem csak a spiccesek szokásos, érzelmileg túltöltött hülyeségét. :D
2014. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj emaitt ne fárazd már magad én ha nem iszom ennél jóval nagyobb baromságokat is tudok mondani,

Ne szólj a barátodnak meg viccből mondtad az egészet.

2014. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!