Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak is fontos az első...

A fiúknak is fontos az első lány az életükben?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak is annyira fontos,hogy kivel veszíti el a szűzességét,mint egy lánynak? Én nagyon régen voltam egy szűz fiúval,persze most már férfi,házas,de még mindig írogat nekem.A kapcsolat végeztével barátok maradtunk,nem közeliek,de néha beszélgettünk,illetve írogattunk egymásnak,mindig tudtunk egymásról.Engem többé nem érdekelt,mint férfi,közben férjhez is mentem,úgyhogy a beszélgetéseinket is csökkentettem.Örültem,amikor ő is megnősült,aztán ezek után jöttek az egyre durvább üzenetei,miszerint én vagyok az igazi,találkozzunk stb.Megjegyzem,a szakításunk után nem találkoztunk,és nekem eszem ágában sincs találkozni.Már próbáltam helyes útra terelni,beszéltem vele szépen,csúnyán,gyakran nem válaszoltam,ahányszor keresett,de végül mindig megesett rajta a szívem és írtam pár sort.Elmagyaráztam,hogy én így vagyok boldog,hogy nem lesz köztünk többé semmi és tartsa tiszteletben a házasságomat,valamint az ővét is.Ilyenkor pár napra normálissá válik,aztán ismét kezdi,hogy szeret és én voltam az első és az azt jelenti,hogy az igazi is.Most ismét nem válaszolgatok neki,csendben vagyok,de tényleg lehetséges,hogy ennyire fontos lett volna számára az első?
2014. júl. 10. 16:12
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
nekem nem fontos eléggé unalmas élmény volt az első
2014. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van akinek fontos, (akiről mesélsz, nála úgy tűnik nagyon nagyon fontos) van akinek csak nyűg.

De ez lányoknál is megvan, hallottam már olyanról, hogy szinte bárkinek széttárná a lábát, csak szabaduljon meg tőle. Valaki meg kivárja a legjobb pillanatot a legjobb emberrel.


Embere válogatja.

2014. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"de tényleg lehetséges,hogy ennyire fontos lett volna számára az első?"


Lehetséges. Ne írj neki vissza soha többet és előbb utóbb majd megunja és nem írogat többet.

2014. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első orálra emlékszem, az első szexre nem. Azóta voltak sokkal meghatározóbb szexuális élményeim is.
2014. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hűt ez fura, mert akivel elvesztettem az akkor és most is reálisan nézve nem annyira az esetem a lány.. csak megtörtént.. és nem is volt nagy szám azaz este. De néha mégis furcsa izgalommal tölt el ha rá gondolok és szívesen megismételném vele, mint egy vágy, hogy most már érettebben és tapasztaltabban vajon milyen is lenne? :) Viszont csak fantázia szintjén van ez, mivel azóta neki és nekem is megváltozott az életünk, nem lenne helyén való ha írogatnék rá.
2014. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legalább annyira, mint az első zokni, amit felhúznak, hogy aztán nap végén ledobhassák és lecserélhessék egy újra.
2014. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fontos a lényeg h tetszen és persze igényes legyen az csak szex 23f
2014. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem a formanak nincs rendben a hazassaga, es rajott h te jobb voltal
2014. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy srác, akinek elvettem a szüzességét.

Azóta menyasszonya van, én szintén gondoltam, fa$za minden, de hasonló üziket kaptam tőle, meg utalást arra, hogy szexeljünk....

Hát én vele biztos nem, de mintha a falnak beszélnék....

2014. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!