Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves Szűz fiuktól...

Huszonéves Szűz fiuktól kérdezném, mi zavar benneteket jobban? Hogy még mindig szüzek vagytok vagy az ok amiért még azok vagytok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Húha már Nagybetűs a megszólítás, az ok, hogy válogatós vagyok (nem a faszom az, mert akkor kutyában lenne a helye):D
2014. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az zavar, hogy nem találtam meg azt a nőt, akivel szeretnénk egymást.
2014. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az ok inkábbb
2014. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az ok zavar jobban sokkal.De nem fejtegetném,mert millió tényezője van ennek...
2014. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem az OK zavar, szerencsére már tudom jól az okait, sajnos több is van, és néhány ellen el is kezdtem tenni, de sajnos még mindig van olyan OK amit egyszerűen nem bírok legyőzni, és ezekért az okokért nem volt még igazán barátnőm, és szexuális élményem. Pedig sokat lógtam lányokkal egyikkel majdnem össze is jöttem de sajnos rossz lányt fogtam ki és könnyen eldobott mert más kellett neki.
2014. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se! Jól megy vagyok egyedül. Külvilágot jobban zavarja, hogy nincs senkim, mint engem saját magamat! Bár ez az ő problémájuk!
2014. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6. nak teljesen igazat adok, én is így vagyok. És ezen nem változtatok.
2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az okok zavarnak, meg az, hogy kib***ottul ki vagyok már éhezve a szexre.
2014. júl. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem érdekel.

Nem ebből áll az élet!

2014. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Az OK mert egyszer volt egy lány akibe szerelmes voltam. El is jutottunk az ágyig de nem történt semmi mert nem akarta. Én meg nem erőltettem mert szerettem és arra gondoltam tudok várni rá.. Tévedtem, kidobott és azóta sincs barátnőm. Szerintem nem is lesz soha többé.Azóta van szociális fóbiám és azóta nem járok sehová.. Ez van elvagyok egyedül. sportolok, dolgozok és csalódott vagyok. Talán öngyilkos is leszek nemsokára. halál komolyan mondtam. 20/F
2014. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!