Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves Szűz fiuktól...

Huszonéves Szűz fiuktól kérdezném, mi zavar benneteket jobban? Hogy még mindig szüzek vagytok vagy az ok amiért még azok vagytok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ok. Meg az, hogy elvesztegettem 15 évet az életemből. Ott tartok ahol 15 évesen kellene. Akár meg is dögölhetnék, de a család miatt nem szabad hülyeséget csinálni. Dühít a tehetetlenség.
2014. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én már nem tartozok ebbe a korkategóriába. Ahogyan az egyik előző írta, nekem is sz. fóbiám van, de nekem mindig is az volt, meg egyébként is aggódó természetű vagyok, ettől függetlenül is.

Az ember valahogy meg is szokja ezt az állapotot, nem tudom, hogy én valójában mit is szeretnék. Így bármilyen tapasztalat híján nem tudom, hogy tudnék-e tartósan kötődni egy nőhöz. A legrosszabb az, hogy nincsen hol ismerkedni, de így nem is lehet normálisan ismerkedni. Természetesen engem is dühít ez a tehetetlenség.

2014. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, a kérdésre válaszolva: engem mind a kettő dolog zavar.
2014. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyik se. Az oka az, hogy nem engem szeret a lány, akit szeretek, hanem egy másik férfit, de igazából annak örülök, ha boldog. Azt, hogy szűz vagyok, azt meg leszarom, elmehetnék fizetős nénihez, ha zavarna.
2014. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mindkettő zavar de mivel ok és okozat, és ráadásul miattam (pl:túlsúly) ezért inkább haragot és szánalmat érzek amikor a tükörbe nézek
2014. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem az zavar hogy szűz vagyok ès nem voltam

lánnyal, hanem az hogy nem voltam elèg jó senkinek ahhoz, hogy párkapcsolatot kezdjen velem minden igyekezetem ellenère. Kívánom nagyon a szexet, de arra mègjobban vágynèk hogy valaki átöleljen ès azt mondja Szeretlek. Ebből eredően az ok inkább. 20f

2014. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Inkább az ok. Az, hogy általában az emberekkel nem merek nem tudok társalogni.

Elvileg egy kis pénzzel és kis bátorsággal eltüntethető a szüzesség.

De miközben elveszíteném fejleszteni szeretném magamat. Sajnos vannak korlátaim.

2015. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálam az a gond, hogy rendes okom sincsen rá! Se nem válogatok, se nem az igazira várok. Közvetlenül viszont az biztosan okozója, hogy jó ha évente hozok össze egy randit az internetről. Ezt az okozza, hogy nem írkálok (társkeresőkön) orrba-szájba a lányoknak, amit az okoz, hogy nincs már se ihletem a frappáns levelekhez, se kedvem és módom ismerkedni igazán, bár múltkor azért ment.
2015. ápr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17:

Pénz az elég egy prostihoz, bátorság meg nagyon jól jön ott, ahol bátorságra van szükség. De ez még nem minden.

2015. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!