Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavar, ha a párotok (egy huszonéves nő) nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nem akarna, ha kellene, biztosan megbirkózna vele, csak eddig családban az anya megoldotta. Tehát nem lusta, meg nem irtózik tőle, csak egyszerűen eddig nem volt rá szükség, bármikor megtanulhatna. Ha ezenfelül nincs vele semmi "baj", járnátok vele, komoly kapcsolatot nem zárnátok ki vele?

2013. máj. 17. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, volt már rá példa, hogy én tanítottam meg egy nőt főzni ;)

24/F

2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen zavar, minimum hogy főz.
2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Legbelül zavarna.De ha próbálkozik nem igen zavarna
2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 ASOT ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem zavarna, ha szeretne de nem tudna, szóval szívesen megtanítanám.
2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én párom barátnőm sem tudott főzni, együtt főztünk sütöttünk a konyhában megtanítottám, és ez pluszba jó kis program is volt :)
2013. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Legalább próbálja meg, ha már 10 évvel később tanul meg, de akkor tanuljon meg huszon évesen is főzni!
2013. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de legyen benne motiváció, hogy megtanuljon.
2013. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

egy barátnöm sem tudott főzni még szóval régi ismerösként köszönne vissza ez a tulajdonság. és ha kb 7-8 évet leéltem összegésézben párkapcsoaltokban ugy, eddig, hogy egyik sem tudott fözni akkro ezután se zavarna.

Mondjuk mellettem aranyélete lenne egy nőnek fözés terén, mert csinál nekem egy zacskos levest meg melegszendvicset attol én már boldog vagyok mikor hazaérek... xD

2013. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekel a főzés, és ezt nem várom el a barátnőmtől sem. Persze ha mégis főz valamit, azt értékelem, de ha sosem teszi, engem az sem zavar. Nem vagyok kajacentrikus, eszem gyrost, vagy a kínainál, vagy ahol éppen adódik, nem ekörül forog az életem...
2013. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

előbb találd meg az Igazit, aki teljes szívéből szeret téged, ezt javaslom én , mint 23 éves Nő, találd meg az Igazit, aki kiemelkedik a többi közül a szerelme és a szeretete szintjével, aki az életénél is jobban szeret

én már megtaláltam.

2013. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!